Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 45 produktów.

Drabiny aluminiowe

Drabiny aluminiowe

Jesteśmy wiodącym dostawcą drabin aluminiowych w Polsce i Europie, ponieważ zapewniamy najlepszą jakość z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Drabiny wykonane z najwyższej klasy aluminium - to gwarancja mobilności i trwałości przez lata.

Aluminium to lekki, ale trwały i odporny na korozję materiał, który wybrano do produkcji drabin na całym świecie. Obecnie większość profesjonalnych producentów drabin i rusztowań aluminiowych, wykorzystuje ten surowiec do masowej produkcji drabin.

Niewątpliwie największym atutem drabin aluminiowych jest ich niska waga, dzięki której mogą one być nie tylko w łatwy sposób przestawiane z jednego miejsca na drugie, ale także z łatwością transportowane w większych ilościach. Dobrej jakości drabina aluminiowa jest stabilna podczas korzystania, a za to odpowiada dobór surowca.

Tania drabina aluminiowa, nie oznacza zła!

Podczas zdoboru odpowiedniej drabiny aluminiowej do naszych potrzeb, często kierujemy się przede wszystkim ceną. W ECI masz pewność, że nawet najtańsza drabina jest produktem profesjonalnym. Sprzedażą drabin aluminiowych zajmujemy się juz przeszło 28 lat i wiemy na ich temat dosłownie wszystko. Nie oferujemy naszym klientom tandetnych produktów, ponieważ reklamacje i niezadowolenie klientów nie idą w parze z misją jaka przyświeca naszej działalności.

Gwarancja na drabinę aluminiową

W ECI każda drabina wykonana z aluminium sprzedawana jest wraz z gwarancją, a ta potrafi wynosić nawet do pięciu lat, to coś znaczy prawda? 

Drabiny aluminiowe wieloczęściowe, zapewniające pracę na dużej wysokości

Praca na dużej wysokości nie jest już jakimkolwiek problemem, dzięki temu, że możesz kupić już teraz drabinę aluminiową wieloczęściową, skladającą się z kilku segmentów, które rozłożone w całości pozwolą ci wnieś się nawet na wysokość 12 metrów, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo.

Drabiny aluminiowe z certyfikatami bezpieczeństwa

Jak już wspomnieliśmy, bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Właśnie dlatego, nie zajmujemy się sprzedażą niebezpiecznych drabin. Wszystkie oferowane przez nas drabiny posiadają certyfikaty utwierdzające klienta w przekonaniu że dokonuje slusznego wyboru wybierając nas jako dostawcę.  

Drabiny aluminiowe w naszej ofercie: