Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 5 produktów.

Odkurzacz przemysłowy SS 1400

Brak opinii

Odkurzacz przemysłowy DSS 25A

Brak opinii

Odkurzacz przemysłowy DSS 35 M iP

Brak opinii

Odkurzacz przemysłowy SS 1401 L

Brak opinii

Odkurzacz przemysłowy DSS 50 A

Brak opinii

Odkurzacze przemysłowe to urządzenia wykorzystywane przez miliony użytkowników na całym świecie. Obecnie, istnieje mnóstwo producentów odkurzaczy przemysłowych. Warto zatem wiedzieć, jaki model będzie dla Nas najlepszy. Przygotowaliśmy dla was najlepsze odkurzacze przemysłowe, które mogą pracować każdego dnia przez wiele godzin jednocześnie. Nie zajmujemy się sprzedażą sprzętu, który sprawia problemy w użytkowaniu. Szanujemy czas i pieniądze naszych kontrahentów. 

Dobry odkurzacz przemysłowy powinien zostać dobrany według parametrów technicznych.

Jednym z najważniejszych parametrów przy doborze odpowiedniego odkurzacza przemysłowego jest przepływ powietrza, mierzony w litrach. Im więcej powietrza w ciągu minuty przepływa przez odkurzacz, tym lepiej - jest on bardziej wydajny. Odkurzacze przemysłowe mają jeden lub kilka silników, co przekłada się również na ich wagę, będącą istotnym czynnikiem. Im cięższy, tym bardziej profesjonalny i zaawansowany technologicznie (dotyczy oferty naszych produktów z wysokiej półki).

Odkurzacz powinien spełniać Twoje oczekiwania. Odpowiednie umiejscowienie przyłącza, przycisków, rączek to istotna rzecz. Chodzi o to, aby praca z urządzeniem przynosiła przyjemność i była szybka, a zarazem prosta. Twój odkurzacz przemysłowy powinien zostać wyposażony w długi kabel, umożliwiający sprzątanie dużych powierzchni z jednego gniazdka. Dzięki temu, będzie można używać go w różnych miejscach, a przede wszystkim tam, gdzie nie ma na każdej ścianie, czy w każdym rogu gniazdka sieciowego.

Wszystkie oferowane przez ECI odkurzacze przemysłowe posiadają zestaw akcesoriów.

Odkurzacze przemysłowe zapewnią porządek w dużym domu, firmie, na hali produkcyjnej, w magazynie, sklepie, hipermarkecie, kościele, na świetlicy, w jadalni i wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z pyłem, kurzem, piaskiem, resztkami produkcyjnymi, pozostałym materiałem remontowym i wieloma innymi materiałami. W zależności od wybranego modelu możemy wsysać różnego typu materiały. Posiadamy w ofercie modele odkurzaczy przemysłowych, które umożliwiają zbieranie wody oraz innych płynów, takich jak oleje czy drobne nieszkodliwe chemikalia.

Odkurzacze przemysłowe posiadają przede wszystkim znacznie większy pojemnik na odpady, w przeciwieństwie do standardowych domowych odkurzaczy. Różnią się także mocą, jakością i wygodą pracy, mocą silnika i ogólną budową.

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe ECI działają przez lata, a nie przez okres gwarancji.