Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 18 produktów.

Progi zwalniające U-16, progi podrzutowe, progi drogowe - to urządzenia chroniące osoby poruszające się pieszo przed szaloną jazdą kierowców. Stosuje się je przede wszystkim, na osiedlach mieszkalnych, przy szkołach, centrach handlowych, ośrodkach kultury i wszędzie tam gdzie nie brakuje dzieci. Te zaś narażone są na niebezpieczeństwo jeszcze bardziej niż osoby dorosłe. Progi zwalniające zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie prowadzić do uszkodzenia samochodów. Oczywiście wyjątkiem jest szaleńcza jazda, ale ta zazwyczaj źle się kończy zarówno dla pojazdu jak i kierującego.

Oferowane przez ECI progi zwalniające mają za zadanie wywrzeć na kierowcy psychiczną potrzebę zwolnienia przed progiem, w celu zachowania bezpieczeństwa zarówno dla niego jak i osób będących w pobliżu.

Posiadamy wiele modeli dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Progi zwalniające można kupować na sztuki lub tzw. partiami do szybkiego montażu.

Większość modeli wyposażona została w elementy odblaskowe, gwarantujące ich widoczność również w nocy. W procesie produkcji pamiętano również o tym, aby powierzchnia progów była antypoślizgowa.

Oferujemy progi typu: podrzutowe, wysypowe, płytowe, z możliwością instalacji diod, modułowy system progów, podwyższone przejścia dla pieszych.

Progi zwalniające U-16 to niezbędny element bezpieczeństwa ruchu drogowego.