Kontenery samowyładowcze do transportu wózkami widłowymi. - ECI

Kontenery samowyładowcze

Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników
Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników

W tej kategorii prezentujemy Państwu nowoczesne i funkcjonalne kontenery samowyładowcze oraz pojemniki koleby i typu kołyska. Pojemniki i koleby samowyładowcze służą do wydajnego, ergonomicznego i efektywnego transportu odpadów produkcyjnych z zakładów przemysłowych – głównie wiórów i ścinek. Każdy oferowany kontener samowyładowczy doskonale łączy się z wózkami widłowymi w ramach transportu bliskiego w fabrykach i zakładach przemysłowych.

Pojemniki przechylne samowyładowcze dopasowane do potrzeb Twojego zakładu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, w której skład wchodzą m.in.: koleba budowlana, koleba samowyładowcza, pojemniki przechylne i kontener wyspowy. Ze względu na swoją wszechstronność, w oferowanych kontenerach, pojemnikach i kolebach mogą być transportowane dowolne materiały sypkie. Każdy oferowany kontener wyspowy i samowyładowczy może być wyposażony w zawór spustowy oraz podwójne dno, a także w specjalny zderzak umożliwiający przechył kontenera po dojechaniu do krawędzi lub ścianki kontenera docelowego, do którego wsypywana będzie zawartość.

Kupuj bezpośrednio u polskiego producenta kontenerów i pojemników samowyładowczych

Europejskie Centrum Innowacji jest polskim producentem kontenerów typu kołyska oraz kontenerów wyspowych. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu możliwie najlepszą ofertę, produkty elastycznie dopasowywane do Państwa potrzeb, a także atrakcyjne warunki cenowe. Nasze kontenery samowyładowcze cechują się solidną, sztywną i żywotną konstrukcją wykonaną z mocnej stali, a także są efektem wieloletniego doświadczenia, wiedzy i umiejętności wykorzystywanych przy projektowaniu oraz produkcji osprzętu do transportu bliskiego i magazynowania produktów sypkich.

W przypadku problemów lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pracownicy ECI z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i zaoferują fachowe wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017