Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 1 produkt.

Kontenery samowyładowcze - koleby

Brak opinii

Zobacz także: Kontenery przechylne wysypowe  / Kontenery przechylne wysypowe od 0,60 m³ do 2,0 m³ / 

Kontenery samowyładowcze:

W tej kategorii prezentujemy Państwu nowoczesne i funkcjonalne kontenery samowyładowcze oraz pojemniki koleby i typu kołyska. Pojemniki i koleby samowyładowcze służą do wydajnego, ergonomicznego i efektywnego transportu odpadów produkcyjnych z zakładów przemysłowych – głównie wiórów i ścinek. Każdy oferowany kontener samowyładowczy doskonale łączy się z wózkami widłowymi w ramach transportu bliskiego w fabrykach i zakładach przemysłowych.

Pojemniki przechylne samowyładowcze dopasowane do potrzeb Twojego zakładu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, w której skład wchodzą m.in.: koleba budowlana, koleba samowyładowcza, pojemniki przechylne i kontener wyspowy. Ze względu na swoją wszechstronność, w oferowanych kontenerach, pojemnikach i kolebach mogą być transportowane dowolne materiały sypkie. Każdy oferowany kontener wyspowy i samowyładowczy może być wyposażony w zawór spustowy oraz podwójne dno, a także w specjalny zderzak umożliwiający przechył kontenera po dojechaniu do krawędzi lub ścianki kontenera docelowego, do którego wsypywana będzie zawartość.

Kupuj bezpośrednio u polskiego producenta kontenerów i pojemników samowyładowczych

Europejskie Centrum Innowacji jest polskim producentem kontenerów typu kołyska oraz kontenerów wyspowych. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu możliwie najlepszą ofertę, produkty elastycznie dopasowywane do Państwa potrzeb, a także atrakcyjne warunki cenowe. Nasze kontenery samowyładowcze cechują się solidną, sztywną i żywotną konstrukcją wykonaną z mocnej stali, a także są efektem wieloletniego doświadczenia, wiedzy i umiejętności wykorzystywanych przy projektowaniu oraz produkcji osprzętu do transportu bliskiego i magazynowania produktów sypkich.

W przypadku problemów lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pracownicy ECI z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i zaoferują fachowe wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.