Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
W tej kategorii nie ma produktów.

Uchwyty

W tej kategorii prezentujemy Państwu bogatą ofertę specjalistycznych uchwytów wykorzystywanych w transporcie bliskim – zarówno pionowym, jak i poziomym. Znajdą tu Państwo także uchwyty śrubowe służące do sprawnego i wydajnego przenoszenia kręgów, rur, prętów oraz profili aluminiowych.

Prawdopodobnie najbogatsza oferta chwytaków, manipulatorów i uchwytów na rynku

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, w której skład wchodzą m.in.:

Kompleksowa oferta specjalistycznych chwytaków i uchwytów od ECI

Wierzymy, że nasz bogaty asortyment manipulatorów, podnośników, uchwytów, chwytaków i zawiesi spełni Państwa oczekiwania, a także okaże się odpowiedzią na wymagania Państwa zakładów pracy, magazynów oraz hal przemysłowych.

Nasze chwytaki do blach i uchwyty do transportu pionowego blach lub uchwyty do przenoszenia blach w poziomie wykonywane są wyłącznie z najlepszych jakości materiałów, cechują się mocną i trwałą konstrukcją oraz spełniają normy PN-84/M-06521 i PN-89-M84702. Manipulatory i chwytaki magnetyczne, a także manipulatory próżniowe znajdujące się w naszej ofercie to wysoce wyspecjalizowany sprzęt umożliwiający w pełni bezpieczne oraz efektywne podnoszenie i transportowanie płaskich ciężarów. Poza standardowymi wymiarami oraz konstrukcjami manipulatorów i przyssawek pneumatycznych samozasysających jesteśmy w stanie wyprodukować manipulator zgodny z Państwa precyzyjnie określonymi wymogami.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty, w której skład wchodzą uchwyty widłowe, uchwyty do podnoszenia kręgów betonowych i uchwyty do beczek. Nasze produkty to wiodący specjalistyczny osprzęt transportowy na rynku.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zapraszamy do skontaktowania się z nami również w przypadku chęci zamówienia nietypowego uchwytu, chwytaka lub manipulatora.