Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 12 produktów.

Wiertło Diamentowe 1¼ "

Brak opinii

Wiertnica diamentowa DBE 162

Brak opinii

Wiertnica diamentowa DBE 250

Brak opinii

Wiertnica diamentowa DBE 350

Brak opinii

Wiertnica diamentowa do płytek EFB 152 PX

Brak opinii

Statyw do wiertnic EBW 2300

Brak opinii

Wiertnica diamentowa zestaw DBE 352

Brak opinii

Wiertnice diamentowe to urządzenia przydatne w wielu pracach. Dzięki nim, użytkownik ma możliwość wiercenia ręcznie, ze statywu, na mokro i na sucho. Wiertnice diamentowe mogą pracować lekko oraz pod dużym obciążeniem. Wszystkie modele zapewniają dużą moc i są profesjonalnymi maszynami, zapewniającymi długoletnie działanie nawet w najcięższych warunkach.

Wiertnice diamentowe to jedne z droższych elektronarzędzi, jednak znakomicie wypadają w relacji cena / jakość i wydajność zapewniając 100% satysfakcji kupującego.

Jednym z najczęstszych zastosowań wiertnic diamentowych jest ich wykorzystanie do wiercenia w betonie, wykonując otwory od 5 do 1800 mm. Moc wiertnic diamentowych zaczyna się od 1200 W a kończy na 7500 W. Możemy w łatwy sposób dobrać dla Państwa odpowiednie urządzenie, z którego będziecie zadowoleni.

Do wiertnicy diamentowej niezwykle przydatnym narzędziem jest stojak, który umożliwi precyzyjne, proste i co najważniejsze - stabilne wiercenie w każdej sytuacji. Ma to wpływ na żywotność wierteł i samego urządzenia, które zostało przystosowane do pracy ze statywem.

Przy wierceniu ze statywem materiał oraz wiertło chłodzone są za pomocą specjalnej cieczy co zapewnia, że pozostały materiał opada wraz z wodą a wiertło nie nagrzewa się zbyt mocno.

Każda wiertnica diamentowa powinna być wyposażona w zestaw wierteł, klucz płaski, klucze sześciokątne, pasek z możliwością wyłączania urządzenia, adapter redukcyjny , walizkę do przechowywania.

Wiertnica diamentowa jest elektronarzędziem znajdującym swoje zastosowanie na budowach i w profesjonalnych warsztatach.

Dzięki temu urządzeniu, możemy wiercić w najtwardszych materiałach, takich jak: kamienie, asfalt, żelbeton, materiały ogniotrwałe, żeliwo. Z powodzeniem wiertnice diamentowe używane są do wykonywania instalacji rurowych (miejskich), kanałów wentylacyjnych.

Jeżeli zamierzasz kupić wiertnicę diamentową, zwróć uwagę na jej moc, prędkość obrotową, średnicę koronki, maksymalną głębokość wiercenia. To podstawowe dane techniczne którymi powinieneś się sugerować dobierając elektronarzędzie pod swoje potrzeby.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz lub zadzwoń do nas - chętnie pomożemy, odwiedź nasz dział KONTAKT.