Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 10 produktów.

Betoniarki to urządzenia niezbędne na każdej budowie. Dzięki nim, w szybki i prosty sposób uzyskasz potrzebną zaprawę z wykorzystaniem piasku, żwiru, żużlu, wody czy cementu. Urządzenia oferowane przez ECI różnią się swoją pojemnością oraz funkcjonalnością. Wszystkie wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów.

Profesjonalne betoniarki na budowę, pojemność od 800 do 200 litrów

Istnieją dwa rodzaje betoniarek, kielichowe oraz bębnowe. Kielichowe to urządzenia zdecydowanie większe, i pobierają większa ilość prądu. Ich zastosowanie to praca w trakcie budów deweloperskich oraz na terenie profesjonalnych betoniarni. Betoniarki bębnowe zużywają mniej prądu, i są mniejsze od tych pierwszych. Używa się ich przede wszystkich do remontów mieszkań, domów i na niewielkich budowach.


Korzystając z betoniarki mającej pojemność od 100 do 150 litrów, użytkownik może jednocześnie wytworzyć 2 lub nawet 3 taczki zaprawy. Betoniarki o pojemności 300 litrów z powodzeniem usprawniają prace przy budowie domu jednorodzinnego.

Wybierając dobrą betoniarkę, warto dobrać model który posiada kółka umożliwiające łatwe jej przemieszczanie. Wieniec betoniarki to bardzo ważna część każdej betoniarki, warto wybrać model z żeliwnym wieńcem - gwarantując sobie długą żywotność produktu. Cichszym, ale i mniej trwałym i odpornym na uszkodzenia jest wieniec wykonany z kompozytu.

Dzięki betoniarkom ECI szybko zamienisz mieszankę z konsystencji ciekłej do plastycznej. Są to urządzenia proste, bardzo łatwe w obsłudze, trwałe i niezawodne. Nasze betoniarki wyposażone zostały w innowacyjne, specjalnie zaprojektowane mieszadła, które odpowiedzialne są za zmniejszenie czasu mieszania zaprawy przed jej użyciem.

Niektóre z modeli betoniarek posiadają hydrauliczny kosz zsypowy, a także wciągarkę ze zgarniaczem materiału. Wydajność takich urządzeń jest na poziomie 8,7 m³/h.

Jesteśmy liderem sprzedaży Betoniarek w Polsce!

U nas zamówisz betoniarki najnowszego typu, w których moc z silnika przenoszona jest reduktorem na pasek. Bęben mieszalniczy umieszczono na wale przekładni ślimakowej, przy użyciu specjalnie zaprojektowanej śruby, a następnie zalana została ona specjalnym olejem. To rozwiązanie całkowicie eliminuje koszty jakie mogą wystąpić w przypadku konieczności wymiany wieńca standardowego modelu betoniarki.

W naszej ofercie: