Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 8 produktów.

Drabina magazynowa Krause

Drabiny magazynowe marki Krause wykonywane są z odpornego na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne aluminium. Każda drabina magazynowa Krause posiada szerokie stopnie, barierkę ochronną i podest o odpowiedniej wielkości powierzchni roboczej. Drabiny Krause posiadają kółka do przemieszczania drabiny wewnątrz magazynu, wejście z jednej strony i odpowiednią ilość stabilizatorów, zapewniających bezpieczną pracę.

Drabiny magazynowe KRAUSE

W ofercie ECI znajdziecie Państwo drabinę magazynową krause, która spełnia oczekiwania wszystkich jej posiadaczy, będących jednocześnie naszymi dotychczasowymi klientami. Użytkownik ma możliwość wyboru drabin magazynowych z określoną ilością stopni, od 4 do 14. Sprawdzą się one w sektorach przemysłu, handlu i budownictwa - gdzie magazynowanie towarów jest codziennością. Dobra drabina magazynowa Krause cechuje się:

Bezpieczne drabiny magazynowe Krause

Oferowane magazynówki od Krause spełniają wszelkie wymogi dotyczące zastosowania drabin magazynowych do pracy na dużych wysokościach (DIN EN 131). Dodatkowo, każda magazynówka dostarczana jest w raz z certyfikatami, które potwierdzają jakośc wykonania i utwierdzają w przekonaniu, że wybieracie Państwo bezpieczne rozwiązanie.

Wysokość robocza drabin magazynowych aluminiowych Krause zaczyna się od 2,95m a kończy na 5,30m.

W ofercie drabiny magazynowe KRAUSE: