Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 18 produktów.

Prostowniki do akumulatorów 6V, 12V, 24V

Przedstawiamy Państwu profesjonalne prostowniki do akumulatorów, przeznaczone do zastosowania w warsztatach samochodowych oraz przydomowych garażach. Posiadamy prostowniki dla samochodów osobowych, motocykli, małych busów, samochodów dostawczych, łodzi motorowych z 2 akumulatorami, samochodów ciężarowych, pojazdów rolniczych, traktorów, pojazdów budowlanych, ciągników siodłowych, samochodów użytkowych powyżej 7,5 t. Do każdego z wymienionych pojazdów, dopasujemy wydajny prostownik wyposażony w funkcje niezbędne do szybkiego rozruchu, renowacji oraz ładowania.

W ofercie ECI znajdziecie Państwo prostowniki do akumulatorów:

Prostowniki, ładowarki automatyczne, to urządzenia oferujące szereg możliwości. Przygotowaliśmy dla Państwa listę najbardziej przydatnych funkcji oraz ogólną specyfikację techniczną:


Prostownik – element lub zestaw elementów elektronicznych służący do zamiany napięcia przemiennego na napięcie jednego znaku, które po dalszym odfiltrowaniu może być zmienione na napięcie stałe.

Każdy samochód, mały czy duży - potrzebuje do prawidłowej pracy sprawnego akumulatora, baterii o długiej żywotności i odpowiednio dobranej mocy. Bez odpowiedniego akumulatora samochód może nie odpalić. W okresie zimowym, w wyniku niskich temperatur akumulatory, które znajdują się w pojazdach stojących na zewnątrz, mogą się rozładować, dotyczy to w głównej mierze starszych akumulatorów. Wówczas na ratunek przychodzi prostownik, dzięki któremu pojazd już w przeciągu chwili może ruszać w drogę. Wszystko zależy od zapotrzebowania oraz doboru urządzenia.

Posiadamy dziesiątki modeli, od prostych po przemysłowe i zaawansowane do pracy ciągłej - prostowniki do akumulatorów.