Transport pionowy - ECI

Transport pionowy

Z myślą o tym człowiek od zarania dziejów stosuje różnego typu rozwiązania mające na celu ułatwienie nam transportu pionowego przedmiotów o dużych gabarytach. Transport pionowy w dzisiejszych czasach to stosowanie różnego typu produktów które poprzez profesjonalne rozwiązania znacznie ułatwiają nam pracę.
Poniżej proponujemy Państwu różnego typu rozwiązania i sprzęt w dziedzinie do transportu pionowego a więc podnoszenia i opuszczania ładunków o znaczącej masie lub dużym gabarycie:
 
Żurawie Warsztatowe - to stacjonarne obrotowe wysięgniki z ramieniem mocowane na słupie nośnym lub do ściany.
Służą do przenoszenia, pakowania i manipulowania towarem w ograniczony zakresie ruchu obrotowego oraz ograniczonej ramieniem nośnym strefie. Wykonywane ze stali pod indywidualne zamówienia klientów. W żurawiach warsztatowych wykorzystywane są przeważnie wciągarki łańcuchowe ręczne lub elektryczne. W ofercie ECI posiadamy także żurawie ze stali nierdzewnej oraz malowane i ocynkowane.
 
Suwnice - to urządzenia do transportu stosowane głównie w halach produkcyjnych, zewnętrznych strefach magazynowania, oraz w halach magazynowych. Suwnice służą do przenoszenia urządzeń ciężkich nawet do 200 ton.
Podnoszenie odbywa się przeważnie za pomocą wciągarek linowych elektrycznych które także znajdują się w naszej ofercie pod tym adresem:
 
Trawersy - to jedno z tańszych rozwiązań  przydatnych w przypadku podnoszenia i manipulowania towarem o znacznym gabarycie. Trawersy umożliwiają podwieszenie towaru w kilku punktach. W tym celu wyposażone są w haki oraz zawiesia łańcuchowe zakończone hakami. Trawersy stosujemy w wózkach widłowych, wciągarkach, dźwigach, żurawiach warsztatowych oraz suwnicach.
 
Uchwyty to różnego rodzaju osprzęt podnoszący i działający zwykle na zasadzie dźwigni i samoistnego zakleszczenia podnoszonego przedmiotu. Stosowany na wózkach widłowych, zawiesiach i wciągarkach.
Służy do chwytania przedmiotów np uchwyty do beczek, uchwyty do kręgów betonowych, uchwyty do przenoszenia blach w pionie i poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle szeroką gamę produktów
 
Podnośniki Hydrauliczne
Podnośniki Hydrauliczne wykorzystywane są głównie do podnoszenia i przemieszczania ciężkich maszyn i urządzeń.
Standardowe udźwigi to od 2 do 25 ton. Podnośniki wyposażone są w specjalną łapę podnoszącą i znane są pod nazwą podnośnik z bocznym podnoszeniem lub podnośnik z łapą. Proces podnoszenia może odbywać się także na górze podnośnika.
 
Zawiesia
W asortymencie posiadamy zawiesia linowe, łańcuchowe oraz parciane. Zawiesia stosowane są jako akcesorium dla wciągarek, żurawi uchwytów i trawers. W ofercie gama standardowych wykonań oraz wykonań na zamówienie pod indywidualne potrzeby klientów. Zawiesia posiadają znak CE oraz deklarację zgodności. W ofercie ECI znajdą Państwo zawiesia krajowych i zagranicznych producentów.
 
Punkty mocujące.
ECI we współpracy z firmą CODIPRO jako oficjalny dystrybutor proponuje Państwu szereg punktów mocujących. Często są to wkręcane śruby z ruchomym łbem. Każda śruba posiada swój indywidualny nr katalogowy. Produkowane są w Luksemburgu co świadczy o najwyższej jakości proponowanych rozwiązań. Śruby stosowane są w przemyśle ciężkim do podnoszenia np łopat i turbin elektrowni wiatrowych lub do transportu i podnoszenia form do wtryskarek.
 
Dynamometry - szerzej znane jako wagi dynamometryczne to urządzenia Francuskiej Firmy Tractel.
Służą do pomiaru siły naciągu lub wagi produktów. Stosowane są przeważnie na hakach dźwigowych w żurawiach, suwnicach i dźwigach. Często wykorzystywane są w energetyce do pomiaru siły naciągu lin w sieciach wysokiego napięcia lub przy budowie mostów wiszących. W ofercie ECI znajdą Państwo wiele modeli dynamometrów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017