Drabiny Magazynowe Aluminiowe ECI - do 8m wysokości, z podestem - ECI

Drabiny magazynowe

Wyświetlanie 1 - 14 z 14 wyników
Wyświetlanie 1 - 14 z 14 wyników

Drabiny magazynowe przejezdne to nowoczesne rozwiązania aluminiowe spełniające najnowsze normy.

Praca przy obsłudze wysokich regałów magazynowych wymaga od pracowników dużej sprawności, a tempo wykonywania poszczególnych zadań gra tu bardzo istotną rolę. Aby pośpiech w pracy nie stawał w sprzeczności z zachowaniem należytych zasad bezpieczeństwa, warto, by pracownicy mieli do dyspozycji narzędzia doskonale dopasowane do takich właśnie wymagań. Niezbędną pomocą w pracy przy układaniu i pobieraniu towarów z wysokich półek będzie specjalistyczna drabina magazynowa z podestem. Dzięki specjalnej konstrukcji podstawy drabina zapewni pracownikowi solidne podparcie i przeciwwagę, zwiększając zarazem swobodę ruchu.

Drabina magazynowa, dostępna w naszej ofercie, znajdzie zastosowanie zarówno w ogromnych magazynach, jak i w składach mniejszych sklepów i hurtowni, gdzie liczy się każdy centymetr. W niewielkim przedsiębiorstwie świetnie sprawdzi się drabina magazynowa składana z dołączonymi kołami, która łączy wygodę i bezpieczeństwo właściwe tej kategorii drabin z mobilnością najprostszych modeli tradycyjnych. Do szczególnie wymagających zadań przyda się z pewnością drabina z podestem o napędzie elektrycznym.

Dzięki dołączonym na stałe kołom drabina przejezdna łatwo daje się przemieścić do kolejnego szeregu regałów, co pozwala jej obsłużyć duży obszar magazynu; system hamulców zapobiega z kolei niekontrolowanemu ruchowi w trakcie pracy. Wysokiej klasy drabina przejezdna wyróżniać się będzie również niewielką wagą, co sprzyja większej mobilności i przyspiesza tempo pracy.

Jaką drabinę magazynową wybrać?.

Zachęcamy do kontaktu z Naszym działem konsultacji do spraw doboru drabin magazynowych pod numerem telefonu: 77 418 39 85 lub mailowo: eci@eci.com.pl . Ogromna ilość sprzedanych drabin magazynowych sprawiła, że jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa najbardziej korzystne rozwiązanie, z którego będziecie Państwo zadowoleni przez lata. 


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017