Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 6 produktów.

Drabiny 2-elementowe rozsuwane i rozstawne

Za każdym razem, gdy mamy do wykonania pracę na dużej wysokości musimy skorzystac z pomocy drabiny. Problem w tym, że nie zawsze wiemy, jaką wybrać - a nie posiadając żadnej, musimy się na coś zdecydować. Oferujemy Państwu drabiny dwuelementowe z wygodnymi szczeblami, prystosowane do prac na dużych wysokościach - do 12m.

Wybierając drabinę 2-elementową warto wiedzieć, iż większość obecnie oferowanych modeli, umożliwia dodatkowo wyjkorzystanie każdego elementu z osobna, czyli uzyskujemy dzięki temu dodatkowo 2 drabiny przystawne. Należy jednak pamietać, aby uzyskać informację odnośnie tej funkcjonalności na karcie wytypowanego produktu.

Drabina 2-elementowa - do wykorzystania w wielu sytuacjach

Drabina 2-elementowa, to drabina która oferuje nam możliwość pracy w rożny sposób, i w róznych warunkach. Dwa elementy, z których się składa, umożliwiają wykonywanie zadań różnego typu. Możemy wykorzystac ja jako drabinę rozstawną, albo przystawną, w zależności od potrzeb i wysokości pracy. 

Konstrukcja drabin 2-elementowych została wykonana tak, aby były one wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Rozsuwana czy rozstawna?

Drabina dwuelementowa może być zarówno rozstawna jak i rozuswana. Warto wiedzieć, że nie każdy model umożliwia uzyskanie dwóch funkcji. Niektóre z drabin posiadają jedną funkcję, inne dwie. Wybierając drabinę 2-elementową warto wiedzieć, czy chcemy posiadać możliwość wyłącznie rozsuwania, czy również rozstawiania.

Dostosowanie drabiny 2-elementowej

Wybierając drabinę dwuelementową musimy wiedzieć na jakiej wysokości maksymalnie chcemy pracować. Wówczas dobieramy odpowiedni wymiar i ilość stopni. Drabiny ECI umożliwiają wejście na nawet 12m. Te drabiny, składające się z dwóch elementów wykorzystywane są w domach, ogrodach, sadach, warsztatach - i wszędzie tam, gdzie będą mogły znaleźc zastosowanie.

Największy wybor drabin 2-elementowych

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych rozwiązań drabinowych od 1992 roku. Możemy poszczycic się że, jako jedna z pierwszych firm w Polsce, zaczeliśmy oferowac drabiny aluminiowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo największy wybór sprawdzonych drabin 2-elementowych.