Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 5 produktów.

Szufla mechaniczna do wózka widłowego

Brak opinii

Szufla hydrauliczna (na karetkę)

Brak opinii

Szufla hydrauliczna 2-cylindrowa

Brak opinii

Szufla hydrauliczna na widły

Brak opinii

Szufla hydrauliczna do wózka widłowego

Brak opinii

Szufla do wózka widłowego to praktyczny osprzęt, który pozwala przenosić na niewielkie odległości różnorodne materiały sypkie, takie jak żwir, piasek, czy zboża. Szufla do wózka może także posłużyć do odśnieżania oraz przenoszenia śniegu, tym samym odciążając pracowników oraz oszczędzając ich czas.

W tym miejscu oferujemy Państwu bogaty asortyment, w którego skład wchodzą różnorodne łyżki hydrauliczne do wózka widłowego. Oferujemy mechaniczne łyżki do wózka widłowego montowane o różnej ilości cylindrów oraz montowane na karetkę lub na widły wózka. W ofercie ECI każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz asortyment tworzony jest wyłącznie przez najlepszej jakości akcesoria do wózków widłowych, w którego skład wchodzi m.in. jedno- i dwucylindrowa łyżka do widlaka.

Dzięki współpracy z czołowymi producentami osprzętu i akcesoriów do wózków widłowych możemy zaproponować Państwu produkty spełniające wszelkie wymagania i normy krajowe i europejskie. Nasze szufle wózka widłowego spełniają normy PN-ISO 3691 w zakresie bezpieczeństwa, a także normy PN/M-84702 w zakresie ogólnych wymagań i badań.

Łyżka hydrauliczna do wózka widłowego – kompleksowa oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Każda oferowana szufla hydrauliczna do wózka widłowego sprzedawana jest w różnych wymiarach. Oferujemy szufle do wózka o pojemności od 0,4 do 1,5 m3 i masie od 120 do 450 kg i udźwigu do 1,5 t. Dzięki różnym gabarytom i konstrukcjom łyżek do widlaka, dwóm sposobom montażu oraz różnej ilości cylindrów, proponowane szufle wózka widłowego precyzyjnie dopasują się do posiadanych przez Państwa wózków widłowych oraz spełnią Państwa wszelkie potrzeby.

Szufla do wózka widłowego – usprawniony transport materiałów sypkich w zasięgu ręki

Łyżka do wózka widłowego sterowana jest częściowo z kabiny operatora wózka widłowego. Otwarcie mechanicznej szufli do wózka odbywa się dzięki zwolnieniu zatrzasku za pomocą cięgna, natomiast po opuszczeniu wideł wózka widłowego, łyżka do widlaka zamyka się w sposób automatyczny.

W przypadku pytań, wątpliwości lub chęci zamówienia szufli wózka widłowego, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.  Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi akcesoriami do wózków widłowych.