Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 8 produktów.

Drabiny z podestem roboczym

Drabina to narzędzie niezbędne do wykonywania prac budowlanych, remontowych i porządkowych - w domach, warsztatach, ogrodach, firmach itd. Wykorzystuje je się do codziennych czynności porządkowych, naprawczych i drobno-remontowych. Wielu z nas, wykorzystuje drabinę do pracy na zewnątz, do prac w ogrodzie czy przy elewacji domu. Przedstawiamy Państwu drabiny z podestem roboczym - umożliwiające jeszcze bardziej efektywną pracę, od standardowych drabin.

Drabina z większym podestem roboczym

Standardowe modele drabin, posiadają małe podesty będące ostatnim stopniem na który użytkownik może wejść, by wykonać prostą czynność. Różnica między drabiną z podestem roboczym a wersją standardową jest taka, że posiada ona znacznie większą przestrzeń na górze drabiny (podest roboczy), umożliwiający obracanie się w dowolnym kierunku będąc na szczycie drabiny. Dodatkowo, drabiny z większym podestem roboczym, zostały w więkoszości modeli wyposażone w barierki ochronne, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa dla jej użytkowników.

Drabiny z podestem roboczym na kółkach

Jeżeli interesują Państwa drabiny z podestem roboczym, zachęcamy również do zapoznania się z ofertą drabin magazynowych. Niektóre modele oferowanych przez nas rozwiązań drabinowych, posiadają wysokiej jakości kółka, umożliwiające przemieszczanie drabiny bez jakiegokolwiek użycia siły. Drabiny z dużym podestem roboczym są cięższe od standardowych drabin. Posadają również szerokie stabilizatory, stopki antypoślizgowe i barierki ułatwiające wchodzenie i schodzenie (wybrane modele).

Zapraszamy do zakupu drabiny z podestem roboczym w ECI.