Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 3 produktów.

Drabina aluminiowa trzyelementowa 3x14

Przedstawiamy Państwu w pełni profesjonalne i jedne z najwyższych drabin trzyczęściowych, drabiny aluminiowe 3x14, dzięki którym będziecie mogli Państwo wykonywać prace wewnątrz jak i na zewnątrz na wysokości ponad 10 metrów. Drabina aluminiowa 3x14 musi byc bezpieczna, dlatego wybierając ECI - gwarantujecie sobie Państwo nie tylko trwałość na lata, ale przede wszystkim ezpieczeństwo które nas cechuje od 1992 roku. Jestesmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się sprzedażą drabin wykonywanych z aluminium, o czym świadczy nasza historia i ilość kontrahentów / klientów.

Drabiny aluminiowe 3x14 wykonane są z najwyższej jakośći surowców, posiadają wzmocnione elementy odpowiadające za stabilność konstrukcji. W większości modeli stopki i szczeble wykonane są z antyposlizgowych materiałów - nalezy ejdnak, zwrócić na to uwagę na poszczególnych kartach produktów.

Drabiny aluminiowe trzyelementowe 3x14

Wykorzystując drabinę aluminiową składającą się z trzech części, każda mająca po 14 szczebli - możecie Państwo w szybki sposób wnieść się na wysokość 10,90 m. Wszystkie modele oferowane przez Nas posiadają certyfikat TUV i spełniają normę bezpieczeństwa EN 131.  Udźwig każdego szczebla drabiny 3x14 wynosi 150 kilogramów. Oferowane drabiny zostały przetestowane na obciążeniu 300 kg / szczebel.

Waga pojedynczej drabiny waha się w graniacach od 22 do 26 kilogramów, i pozwala na przeniesienie drabiny z jednego miejsca na drugie (na krótką odegłość) przez jedną osobę. Należy zwrócić uwagę na wymiar transportowy drabiny, wybierając tę posiadającą trzy elementy po czternaście stopni. W większości modeli wymiar ten przekracza 390 centymetrów, tak więc transportowanie może byc mocno utrudnione.

Cechy szczególne drabin aluminiowych trzyelementowych 3x14