Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 39 produktów.

Podesty aluminiowe i stalowe na zamówienie

Na zamówienie Podesty aluminiowe i stalowe na zamówienie

Schody jezdne aluminiowe Model SY 50.1

Brak opinii

Schody z platformą SCALA SYSTEM 60°

Brak opinii

Schody stalowe, samonośne, kotwione

Brak opinii

Podest Montażowy do Paneli Fotowoltaicznych

Brak opinii

Podesty aluminiowe i stalowe na zamówienie

Podesty na zamówienie to konstrukcje całkowicie zaprojektowane i dopasowane do maszyn i urządzeń przy których mają stać i umożliwiać bezpieczna pracę. Wszystkie rozwiązania są niestandardowe i dokładnie opracowane pod każdego klienta. Podesty specjalistyczne wyposażane są w standardzie: w barierki ochronne, szerokie stopnie antypoślizgowe, platformę do pracy antypoślizgową, wysokiej jakości poręcze a także - jeśli jest taka potrzeba, koła umożliwiające przemieszczanie jej w dowolnym kierunku.

Podesty robocze wykonywane są głównie z aluminium wysokiej jakości, zgodnie ze specyfikacją zamówienia mogą być:


Klient który wybiera podest na zamówienie ustala z Naszym konstruktorem wszelkie wymiary (szerokości, wysokości i długości), kąty nachylenia oraz rodzaje mocowań i zabezpieczeń.

Dobrze zaprojektowane podesty umożliwiają dopasowanie do nierównego podłoża.

Istnieje kilka standardowych podestów specjalnych, zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia Państwa zapotrzebowania na tego typu konstrukcję, a także pomocy w jej odpowiednim doborze.

Konstrukcje nietypowe na nasza specjalność od 1992 roku.

Klientom, którzy poszukują kompleksowego rozwiązania komunikacji pionowej i poziomej w obrębie hali produkcyjnej, proponujemy indywidualnie dobrany zestaw schodów, podestów i pomostów z aluminium przygotowany w oparciu o SCALA SYSTEM włoskiej firmy Faraone. Nasz zespół specjalistów zatroszczy się o rozwiązanie spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy, a zarazem optymalne dla Państwa budżetu. Na Państwa życzenie przygotujemy również wizualizację projektu.

W skład SCALA SYSTEM wchodzą podesty aluminiowe, schody o nachyleniu od 45 do 60 stopni oraz pomosty wraz z barierkami ochronnymi. Wszystkie schody w systemie SCALA mają stopnie o szerokości 15 cm, co gwarantuje bezpieczną i wygodną komunikację.

Aby jak najlepiej zagospodarować przestrzeń i środki na jej urządzenie, proponujemy w ramach projektu obok rozwiązań stacjonarnych również aluminiowe podesty i schody jezdne, które znajdą się zawsze tam, gdzie będą potrzebne.

Każdy z naszych projektów odpowiada wymaganiom norm EN 14122 oraz EN 131.