Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 56 produktów.

Tokarki do metalu, konwencjonalne, CNC, Optimum, Quantum

Strona główna Tokarki do metalu, konwencjonalne, CNC, Optimum, Quantum

TOKARKA OPTI D 330 X 1000 / DPA / VARIO

Brak opinii

QUANTUM D 140 X 250 VARIO

Brak opinii

TOKARKA OPTI D 360 X 1000 / DPA / VARIO

Brak opinii

TOKARKA OPTI D 180 X 300 VARIO

Brak opinii

TOKARKI OPTI D 320 X 630 /OPTI D 320 X 920

Brak opinii

Tokarki do metalu, konwencjonalne, CNC, Optimum, Quantum

Tokarka do metalu to w pełni automatyczne i profesjonalne urządzenie przeznaczone do wytwarzania przestrzennych elementów metalowych.

Automatyczne tokarki CNC przeznaczone są dla najbardziej zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych na całym świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo również urządzenia uniwersalne czy karuzelowe.

Przygotowaliśmy gamę urządzeń profesjonalnych, podstawowych (np. z przeznaczeniem dla szkół) oraz amatorskich, do użytku w prywatnym przydomowym warsztacie.

Urządzenia te posiadają niezliczone ilości opcji i udogodnień, aby dowiedzieć się jak najwięcej - zachęcamy do przeglądu produktów i porównanie specyfikacji technicznych. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi.

Jeżeli poszukują Państwo tokarki do ciągłej, wydajnej pracy - polecamy urządzenia CNC automatyczne, przeznaczone dla całej branży przemysłowej. Tokarki automatyczne działają po kilkadziesiąt lat, są trwałe, niezawodne i niezastąpione. Mogą produkować pojedynczo, jak i seryjnie.

Tokarki karuzelowe są maszynami przeznaczonymi do obróbki elementów o dużej średnicy i niewielkiej wysokości. Urządzenia poradzą sobie z ciężarem nawet 30 ton. Maksymalna średnica w najpotęzneijszej tokarce z naszej oferty wynosi 3200 mm.

W ECI kupią Państwo ciężkie, precyzyjne, profesjonalne, automatyczne tokarki do prac z największymi gabarytami i ciężarami, trwałe i niezawodne przez dziesiątki lat, a do tego w dużej mierze bezawaryjne. Zapewniamy serwis, szkolenia i pomoc w doborze urządzenia pod charakterystykę i profil działania firmy.