Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 15 produktów.

Trawersy są urządzeniami wykorzystywanymi w transporcie pionowym. Służą one do podnoszenia ładunków o znacznych gabarytach. Do transportu bardzo ciężkich ładunków, które wymagają więcej niż jednego punktu podnoszenia (haka), stosuje się trawersy z wieloma punktami podczepienia.

Kompleksowa oferta trawers tylko u nas!

W tej kategorii oferujemy Państwu kompleksową ofertę, w której skład wchodzą trawersy stalowe  wykonywane z trwałych, solidnych i atestowanych materiałów, zgodnych z krajowymi oraz europejskimi normami i wytycznymi. Jako producent trawers możemy zaoferować Państwu m.in.:

Prezentujemy Państwu trawersy posiadające stałe punkty podwieszania w postaci szakli lub haków do wszelkiego rodzaju zawiesi, trawersy uniwersalne o przestawnych punktach podwieszania oraz o ruchomych belkach poprzecznych, trawersy do podnoszenia elementów okrągłych, czy trawersy łańcuchowo-hakowe. Każdy oferowany przez nas produkt posiada pełną dokumentację oraz spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Zadbaj o bezpieczny i wydajny transport – postaw na trawersy ECI

Jako producent trawers możemy zaoferować Państwu wyłącznie najlepszej jakości trawersy o szerokim zakresie wymiarowym, typie oraz nośności. Jeśli mają Państwo nietypowe wymagania, możemy zapewnić także możliwość zaprojektowania i wyprodukowania trawers na specjalne zamówienie, które precyzyjnie spełnią Państwa potrzeby.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Wśród naszych bestsellerów wśród kupowanych trawers wykorzystywanych w transporcie pionowym wyróżnia się m.in.: trawersa stała, trawersa przestawna, trawersa hakowa, trawersa typu H, trawersa do baterii, trawersa do big bagów, trawersa do słupów oraz trawersa do dłużyc.

W przypadku pytań, wątpliwości lub chęci zamówienia nietypowej trawersy, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Służymy fachową pomocą na każdym etapie współpracy.