Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 5 produktów.

Osłona na kable - kolor czarny

Brak opinii

Osłona na kable - narożna

Brak opinii

Osłona kablowa - zakręt kątowy

Brak opinii

Osłona kabla - łącznik T

Brak opinii

Osłona do kabli - skrzyżowanie

Brak opinii

Osłony kablowe są znane również jako kanały kablowe, umożliwiają bezpieczne przechowywanie kabli wysokiego napięcia zarówno na ziemi jak i pod nią, zakopane. Produkty te, wykorzystywane są jednak dużo częściej do kabli które należy umieścić głęboko w ziemi, i zapewnić im odpowiednią ochronę na długie lata. Osłony z powodzeniem stosuje się do umieszczania w nich kabli telekomunikacyjnych, światłowodów internetowych itp.

Wszystkie osłony kablowe ECI zostały wykonane z ekologicznie przetworzonej gumy . Gwarantuje to tzw. stabilność chemiczną. Produkt nie szkodzi ziemi, nie wywiera wpływu na środowisko.

Osłony montuje się bardzo prosto, posiadamy odcinki proste, skrętne, narożne, krzyżowe oraz w kształcie litery T. Nie wymaga się użycia materiałów łączących co jest dodatkową zaletą tego rozwiązania.

Warto zwrócić uwagę, iż osłony kablowe które Państwo właśnie oglądacie, są wykonane z materiału trudnopalnego, minimalizujemy ryzyko pożaru z ich udziałem.

Niska waga zapewni łatwe ich transportowanie do miejsca docelowego, gdzie posłużą przez wiele lat. Dla firm budowlanych, generalnych realizatorów dużych przedsięwzięć przygotowaliśmy specjalną ofertę na ilości hurtowe.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie - napisz do Nas, odpowiadamy na każde zapytanie naszych klientów.