Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 1 produkt.

Uchwyt do transportu beczek

Brak opinii

W tej kategorii prezentujemy Państwu automatyczny uchwyt do beczek. Chwytak do beczek to świetne narzędzie transportowe umożliwiające wygodny i efektywny transport bliski beczek wykonanych z metalu oraz z tworzyw sztucznych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą chwytaków do przenoszenia beczek i do pionowego transportu beczek. Każdy z naszych podnośników do beczek wykonany jest z solidnych i trwałych materiałów – m.in. ze stali nierdzewnej.

Sprawne podnoszenie beczek stojących i leżących – sprawdź pojedyncze, podwójne i potrójne chwytaki do beczek od ECI

W ramach osprzętu do wózków widłowych proponujemy Państwu kompleksową ofertę chwytaków do beczek do wózka widłowego, które znacząco przyśpieszają prace przeładunkowe i transportowe w magazynach, halach i zakładach przemysłowych. Oferowane uchwyty do transportu beczek kompatybilne są z beczkami stalowymi i wykonanymi z tworzyw sztucznych z kołnierzem, a także pojemności 215 litrów. Na Państwa życzenie możemy zaoferować także podnośniki do beczek dedykowane innym pojemnościom beczek.

Automatyczny uchwyt do pionowego transportu beczek działa dzięki samozaciskających się kleszczom (chwytaków do beczek), które zaciskają się na górnej krawędzi beczki i podnoszą ją w pozycji pionowej. Zarówno chwyt, jak i jego zwolnienie odbywa się w pełni automatycznie z poziomu stanowiska operatora wózka widłowego, dzięki czemu chwytak do pionowego transportu beczek zapewnia sprawną, efektywną i wydajną pracę przeładunkową i transport bliski.

W tej kategorii oferujemy Państwu funkcjonalne chwytaki do podnoszenia beczek stojących i leżących, a także podnośniki do beczek przystosowane do jednoczesnego transportu jednej, dwóch, a nawet trzech beczek jednocześnie. Nasze chwytak ido beczek do wózka widłowego spełniają wszelkie normy krajowe oraz europejskie, a także posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Chwytaki do beczek ECI – postaw na ergonomiczną i wydajną pracę

Są Państwo zainteresowani poprawieniem wydajności transportu bliskiego beczek stalowych i wykonanych z tworzyw sztucznych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. W razie pytań lub wątpliwości, nasi pracownicy służą kompleksową pomocą i wsparciem.