Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 33 produktów.
Narzędzia warsztatowe, sprzęt warsztatowy, wyposażenie warsztatu Podajniki rolkowe - rolotoki

Podajnik rolkowy RB 2 - 1650

Brak opinii

Podajnik rolkowy RB 3 - 1800

Brak opinii

Podajnik rolkowy RB 4 - 1000

Brak opinii

Podajnik rolkowy RB 7 - 2000

Brak opinii

Podajnik rolkowy RB 10 - 3000

Brak opinii

Podajnik rolkowy RB 13 - 4000

Brak opinii

Podajnik rolkowy RB 1000 A z przymiarem

Brak opinii

Podajnik rolkowy RB 2000 A z przymiarem

Brak opinii

Podajnik rolkowy RB 3000 A z przymiarem

Brak opinii

Stojak rolkowy do długich materiałów LRS

Brak opinii

Podajniki rolkowe - rolotoki - prowadnice warsztatowe

Przenośniki rolkowe, zwane również prowadnicami rolkowymi warsztatowymi, to stosowane w większości profesjonalnych fabryk i warsztatów systemy transportu bliskiego, znacząco upraszczające procesy logistyczne w przedsiębiorstwie. A do tego, co najważniejsze - oszczędzające czas, a co za tym idzie - koszta. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Niemieckich projektantów, możemy zaproponować systemy które są konfigurowalne na różne sposoby: kąt pochylenia, odpowiednia wysokość, możliwość łączenia z innymi systemami transportu wewnątrzzakładowego. 

Charakterystyka podajników rolkowych METALKRAFT

W naszej ofercie posiadamy podajniki rolkowe - stoły w różnych modelach do wyboru, umożliwiając tym samym dopasowanie do różnej wielkości zakładów. Najprostszym mechanizmem jednym, do przemieszczania np. pił, szlifierek, wiertarek czy strugarek jest: Uniwersalny mechanizm jezdny. Kolejnym produktem są stojaki materiałowe z możliwością obciążenia nawet do 700 kilogramów, pojedyncze z możliwością łatwego przemieszczania. Wyższe modele wyposażone są w bezstopniowa regulację. Do niemalże wszystkich przenośników rolkowych stosujemy różnego typu rolki prowadzące, dostępne w naszej ofercie - wykonanae ze stali, stali ocynkowanej lub tworzywa sztucznego.

Są wykorzystywane zarówno w zakładach obróbki metali jak i stolarskich, do takich prac jak: wiercenie i frezowanie w profilach metalowych, drewnianych lub z tworzywa sztucznego. Mogą służyć jako transporter profili na produkcji. 

Podajniki rolkowe z elektronicznym systemem pomiarowym - wyposażone w ograniczniki długości, pomiar z taśmą magnetyczną, wskaźniki cyfrowe. To zdecydowanie bardziej zaawansowany system podajników rolkowych, wykorzystywany przez większe fabryki i warsztaty zajmujące się obróbką różnego typu materiałów.

Najbardziej zaawansowane systemy podajników rolkowych wyposażono w pomiar na skali oraz wózek oporowy, umożliwiając uzyskanie nośności na poziomie 300 kg na metr przenośnika. 

W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa dostarczymy Państwu odpowiednie rozwiązania, zachęcamy do kontaktu.