Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
W tej kategorii nie ma produktów.
Drabiny Drabiny na schody

  Drabina na schody

  W wielu przypadkach, gdy wykonujemy czynności porządkowe, naprawcze, remontowe - musimy uzyskać dostęp do miejsc znajdujących się na większej wysokości. Czasami zdarza się jednak, że problemem są schody, przez które ustawienie standardowej drabiny nie jest możliwe w taki sposób, by dotrzeć do wybranego miejsca i wykonać potrzebną pracę. Z pomocą przychodza wówczas drabiny przeznaczone na schody.

  Drabina z funkcją na schody

  Oferowane przez nas drabiny z funkcją ustawiania na schodach nie różnią się zbytnio od standardowych drabin. Posiadają one specjalne stabilizatory i stopki umożliwiające rozstawienie drabiny na schodach. Drabina z funkcją ustawienia na schodach posiada dodatkowy trzeci element, który jest jej wydłużeniem i umożliwia jej rozstawienie na schodach. Jest to rozwiązanie przeznaczone na schody proste. Wykorzystanie tej drabiny znajduje również zastosowanie na zewnątrz, na nierównych terenach, np w ogrodzie lub przed budynkiem.

  Drabina na schody kręte

  Standardowy model drabiny z funkcją na schody, nie zawsze pozwoli nam na jej wykorzystanie na schodach krętych. Wówczas, warto rozważyc zakup specjalistycznej drabiny przegubowej, która została do tego przeznaczona. Jeżeli chcesz abyśmy wytypowali dla ciebie odpowiednie rozwiązanie - skontaktuj się z nami.