Wózki transportowe i magazynowe

Podkategorie

Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników
Wyświetlanie 1 - 1 z 1 wyników

Wózki transportowe

Zastosowanie wózków ręcznych

Wózki ręczne magazynowe znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie odbywa się transport towarów, paczek, ładunków.

Wózki magazynowe używane są we wszelkich magazynach, na halach produkcyjnych, w sklepach i hurtowniach.

Bardzo często wykorzystanie wózków do nawet najprostszych czynności wpływa korzystnie na oszczędność czasu, mniejsze zmęczenie pracowników, zwiększenie efektywności wykonywanych czynności i tym samym zwiększenie zysków w firmie!

Wybór wózka transportowego

Ogromna oferta wózków transportowych pozwala dobrać odpowiedni model pod kątem zastosowania, wymaganych rozmiarów, nośności i wykończenia. Różne rozmiary pozwalają na wykorzystanie wózków w ciasnych pomieszczeniach i wąskich korzytarzach. Są to zarówno wózki platformowe, wózki z burtami siatkowymi, wózki z burtami pełnymi, wózki skrzyniowe, wózki półkowe, wózki magazynowe, wózki stołowe z blatem roboczym lub z szafką, wózki na szkrzynki lub wózki do materiałów długich, wózki warsztatowe a także dwukołowe taczki lub specjalistyczne wózki, takie jak wózek do beczek, wózek do płyt, wózek do akt. Wśród naszych wózków znajdziecie Państwo również corletty magazynowe oraz przyczepki rowerowe oraz ciężkie przyczepy przemysłowe do wózków widłowych i ciągników. Posiadamy w ofercie lekkie i wytrzymałe wózki aluminiowe oraz solidne i trwałe wózki stalowe.

W naszej ofercie można znaleźć również nadstawki paletowe, jokery meblowe, wózki do krzeseł czy też regały i wózki do opon.

Budowa wózków transportowych

Większość wózków platformowych posiada budowę modułową i składa się z kilku rozmiarów ramy tworzącej bazę oraz elementów wyposażenia dokręcanych do tej ramy. Dzięki temu łatwo i tanio można dopasować wózek do własnych potrzeb, nie tracąc przy tym wytrzymałości i jakości.

Koła w wózkach magazynowych:

Wózki transportowe dostępne są z różnymi kołami, których wybór często podyktowany jest przeznaczeniem wózków. W naszych wózkach dostępne są koła:

  • poliamidowe
  • z gumową opaską
  • z opaską poliuretanową
  • z szarą gumą niebrudzącą posadzki
  • koła bezawaryjne z gumowej pianki
  • koła z oponą pompowaną

Dostępne są wózki z hamulcem centralnym.

Wszystkie koła w wózkach posiadają wytrzymałe łożyska, dzięki którym wózki ręczne nie stawiają oporów a ich eksploatacja jest bezawaryjna.

Wózki magazynowe wykonane są z zachowaniem precyzji i wysokiej jakości wykończenia. Większość modeli stalowych jest malowana proszkowo.

Krótkie terminy realizacji

Większość modeli wózków magazynowych dostępna jest bezpośrednio z magazynu. Dostawy najczęściej odbywają się w terminie 3-5 dni roboczych. Wysyłamy wózki firmą kurierską lub spedycyjną w dowolne miejsce w kraju oraz za granicę!

Atrakcyjne ceny

Wielu Klientów na wstępie zadaje pytanie ile kosztuje dany wózek. Zapewniamy Państwa, że ceny ofertowanych wózków są bardzo atrakcyjne w stosunku do ich jakości oraz sytuacji na rynku. Należy mieć na uwadze, że nie jest to produkt chiński tylko wykonany w 100% w Polsce! Cena wózka uzależnona jest od modelu i wyposażenia a także od ilości wózków, które Państwo potrzebujecie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: 20 NAJPOPULARNIEJSZYCH WÓZKÓW TRANSPORTOWYCH

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017