Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 1269 produktów.

Wózki transportowe i magazynowe

Wózek aluminiowy dwukołowy EXPRESSO - wyk. standardowe, udźwig 300 kg

5 opinii (5.0)
2 050,00 zł netto
2 521,50 zł brutto

Akcesoria do wózków Expresso

Brak opinii

Wózek transportowy aluminiowy dwukołowy SPEEDO

Brak opinii
1 339,00 zł netto
1 646,97 zł brutto

Wózek skrzyniowy

Brak opinii

Corletta uniwersalna osiatkowana 2400

Brak opinii

Corletta, stojak na rolkach do ubrań

Brak opinii

Kontener na kołach II

Brak opinii

Wózek do komisjonowania

Brak opinii

Corletta Uniwersalna 2000

Brak opinii

Corletta Meblowa 2500

Brak opinii

Corletta Mini Sejf 3 półki

Brak opinii

Corletta uniwersalna osiatkowana 1200

Brak opinii

Corletta rowerowa ocynkowana

Brak opinii

Corlettina

Brak opinii

Skrzynia na tłumiki

Brak opinii

Wózki transportowe i magazynowe ręczne

Wózki ręczne magazynowe znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie odbywa się transport towarów, paczek, ładunków. Są to rozwiązania przeznaczone dla wszelkich magazynów, hal produkcyjnych, sklepów i hurtowni. Mnogość dostępnych modeli wózków transportowych pozwala na precyzyjne ich dopasowanie względem prowadzonej działalności. Bardzo często wykorzystanie wózka transportowego do nawet najprostszych czynności wpływa korzystnie na oszczędność czasu, mniejsze zmęczenie pracowników, zwiększenie efektywności wykonywanych czynności i tym samym zwiększenie zysków w firmie.

Dobrze dopasowany wózek transportowy to podstawa

Ogromna oferta rozwiązań pozwala wyłonić model pod kątem zastosowania, wymaganych rozmiarów, nośności i wykończenia. Różne rozmiary pozwalają na wykorzystanie wózków magazynowych w ciasnych pomieszczeniach i wąskich korytarzach. Są to zarówno wózki platformowe, z półkami, z burtami, skrzyniowe, osiatkowane, stołowe, z blatem roboczym, z szafką, na skrzynki, do materiałów długich, warsztatowe a także dwukołowe taczki lub specjalistyczne wózki, np. do beczek, płyt czy akt sądowych. Dla większych gabarytów i obciążeń, sięgających nawet 10 ton przygotowano większe konstrukcje do transportu materiałów. Są to przyczepy przemysłowe 1 lub 2 - osiowe. Dla firm spedycyjnych i szeroko rozwiniętej logistyki towarowej przygotowaliśmy ofertę lekkich i wytrzymałych wózków transportowych z aluminium lub solidnej, lecz lekkiej blachy stalowej. Każda branża może bez problemu odnaleźć produkt dopasowany do swoich potrzeb logistycznych. Przykładem są na przykład nadstawki paletowe, za pomocą których mamy możliwość magazynowania towarów na paletach. Innym ciekawym sposobem na magazynowanie towarów są Corletty, gwarantujące przenoszenie towarów o dużych gabarytach, w specjalnie przygotowanych koszach, w razie potrzeby piętrowanych jeden na drugim. Branża meblarska znajdzie u nas jokery meblowe, wózki do transportu drewna, płyt drewnianych i mebli wszelkiego typu.  Dla warsztatów samochodowych posiadamy wózki warsztatowe, regały do opon oraz szeroką gamę modeli wózków na narzędzia. Zarówno w gastronomii jak i szpitalach wykorzystuje się oferowane przez nas wózki transportowe i magazynowe, do dostarczania żywności, przewożenia zanieczyszczonych materiałów, czy służące do obsługi klientów. Hurtownie, sklepy, sieci hipermarketów wykorzystują wózki transportowe zarówno do rozładunku towarów jak i ich dalsze transportowanie do wytyczonego miejsca na regale magazynowym lub sklepowym. Jednym z najpopularniejszych typów wózków są zawierające półki od 2 do 5, lub wózki platformowe umożliwiając przewożenie jednocześnie wielu przedmiotów. Mnogość oferowanych rozwiązań stawia Nas od lat w czołówce dostawców kompletnych systemów transportu i logistyki w fabrykach, zakładach i firmach różnego typu.

Jak zbudowane są wózki transportowe?

Większość wózków do przewożenia towarów posiada budowę modułową i składa się z kilku rozmiarów ramy tworzącej bazę, oraz elementów wyposażenia dokręcanych do tej ramy. Dzięki temu łatwo i tanio można dopasować wybrany model wózka do własnych potrzeb, nie tracąc przy tym wytrzymałości i jakości - którą potwierdza 12-letnia gwarancja.

Koła w wózkach towarowych dostępne są w kilkunastu rozmiarach, których wybór często podyktowany jest przeznaczeniem wózków. W naszych wózkach dostępne są koła poliamidowe, z gumową opaską, z opaską poliuretanową, z szarą gumą niebrudzącą posadzki, koła bezawaryjne z gumowej pianki, z oponą pompowaną, z hamulcem centralnym. Wszystkie kółka wózków transportowych i magazynowych posiadają wytrzymałe łożyska, dzięki którym nie stawiają oporów a ich eksploatacja jest bezawaryjna. Wyprodukowane zostały z zachowaniem precyzji i wysokiej jakości elementów wykończenia. Większość modeli stalowych jest malowana proszkowo w kolorze niebieskim.

Jak długo trwa dostawa?

Większość modeli wózków transportowych i magazynowych dostępna jest bezpośrednio z magazynu. Dostawy najczęściej odbywają się w terminie 3-5 dni roboczych. Zamówienia dostarcza firma kurierska lub spedycyjna w dowolne miejsce w kraju lub za granicą.

Ceny wózków transportowych

Wielu Klientów na wstępie zadaje pytanie ile kosztuje dany model wózka. Zapewniamy Państwa, że ceny oferowanych rozwiązań są bardzo atrakcyjne w stosunku do ich jakości oraz sytuacji na rynku. Należy mieć na uwadze, że nie jest to produkt chiński tylko wykonany w 100% w Polsce. Cena zawsze uzależniona jest od modelu i wyposażenia, ale także od ilości sztuk. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiadamy na wszystkie zapytania każdego dnia tygodnia od 07:30 do 15:30.

Wspólna cecha dla wózków transportowych i magazynowych

Większość z oferowanych wózków zbudowana jest na 4 podstawowych ramach uniwersalnych. Powoduje to zmniejszenie kosztów, czasu produkcji oraz szybki termin montażu i wysyłki wózka transportowego dla klienta. Każdy wózek magazynowy posiada specjalnie zaprojektowaną ramę opartą na L-profilu odznaczającą się dużą wytrzymałością. Dzięki temu uzyskujemy lepszy współczynnik nośności w stosunku do ciężkości konstrukcji - w odróżnieniu od konkurencji. Oferowany produkt jest lekki i łatwy w prowadzeniu, co znacznie poprawia komfort i bezpieczeństwo użytkowania.Niezawodne i trwałe koła wyposażone w system hamowania:

Stosujemy tylko markowe rozwiązania które są bezpieczne i zapewniają niskie opory toczenia:

budowa koła


W naszych wózkach mają Państwo do wyboru szereg różnych zestawów kołowych: np:
Koła z gumy termoplastyczne:

koła guma termoplastyczna

Cechy: cicha praca, niebrudzący bieżnik, precyzyjne łożyska, lekkobieżna powierzchnia toczna koła zapewnia małe opory toczenia na różnych nawierzchniach - jest to najbardziej uniwersalny zestaw kołowy.

Koła pneumatyczne

koła pneumatyczne

Cechy: dobra praca na nierównym terenie - przeznaczone są do różnych udźwigów. Wadą ich jest podatność na uszkodzenia i przebicia.

Koła z pełnej gumy

Koła pełna guma

Cechy: przeznaczone do transportu dużych ciężarów, cicha praca, średnio zdają egzamin na nierównym i grząskim gruncie)

Koła poliamidowe

koła poliamidowe

Cechy: twarde koła z tworzywa przeznaczone do pracy na równym utwardzonym podłożu - niskie opory toczenia ale mała amortyzacja wstrząsów

Dla poprawy bezpieczeństwa w transporcie magazynowym i poziomym w wyrobach VARIOFIT stosowane są specjalne koła z systemem ochrony stóp, zgodnie z nowymi wymaganiami norm Unii Europejskiej. Dzięki temu, zmniejsza się ilość urazów stóp tam gdzie stosowane są nasze rozwiązania. Od kilku lat w standardzie stosujemy także system łatwego hamowania EasySTOP.

Hamulec Easystop

Polega on na tym, jedną noga w łatwy sposób możemy zahamować i odblokować hamulec wózka. Zwiększa to tępo pracy i poprawia bezpieczeństwo, zwłaszcza na powierzchniach na których występuje różnica poziomu. Wózki posiadają także certyfikat TÜV który jest synonimem bezpieczeństwa i jakości oferowanych przez nas produktów. Znak ten stosujemy w prawie każdym wózku o nośności do 500kg oraz każdym wózku dwukołowym do nośności 250kg.


Gwarancja 12 lat:

Gwarancja Variofit 12 lat

Na nasze wózki transportowe i magazynowe serii VARIOFIT udzielamy Państwu aż 12 lat gwarancji.