Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 26 produktów.

Podnośniki warsztatowe - udźwig do 4 ton

Podnośnik hydrauliczny Unicraft SRWH 2000 F

Brak opinii

Wózek podnośnikowy stołowy WRP1-0501

Brak opinii

Wózek podnośnikowy z kratą ociekową

Brak opinii

Podnośniki warsztatowe - udźwig do 4 ton

Podnośnik warsztatowy, to niezwykle pomocne narzędzie warsztatowe, wykorzystywane przy wielu pracach wymagających podnoszenia urządzeń, pojazdów, materiałów. Są to urządzenia praktyczne i bezawaryjne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oferowane podnośniki warsztatowe ECI zapewnią udźwig do 4 ton.

Podnośniki podłogowe - przeznaczone do podnoszenia samochodów osobowych oraz dostawczych (bus), podnoszenie za pomocą hydraulicznej dźwigni.Trwałe i niezawodne. Przeznaczone w głównej mierze dla profesjonalnych warsztatów samochodowych. Najwyższe modele zapewnią podnoszenia pojazdów o masie do 3 ton.

Podnośniki stanowiskowe, nożycowe - urządzenia przeznaczone do podnoszenia ciężkich ładunków w warsztacie czy na produkcji. Udźwig od 500 do 2000 kg. Wykorzystywane przy liniach produkcyjnych oraz w warsztatach ślusarskich czy samochodowych.

Podnośniki hydrauliczne do motocykli i quadów - to urządzenia dostosowane w 100% do obsługi motocykli i quadów. Zapewniają łatwe podnoszenie pojazdów w warsztacie lub jakimkolwiek innym miejscu, umożliwiając łatwe dojście i dostęp do wszystkich części pojazdu. Wyjątkowo pomocne podnośniki do pracy przy tego typu pojazdach. Umożliwiają udźwig od 400 do 680 kg.

Wszystkie oferowane przez nas podnośniki warsztatowe posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają wymagania norm bezpieczeństwa w zakresie ich użycia.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z Nami, odpowiadamy na wszystkie zapytania.