Giętarki do rur i profili

Podkategorie

Wyświetlanie 1 - 14 z 14 wyników
Wyświetlanie 1 - 14 z 14 wyników

Giętarki do rur i profili stanowią jedne z ważniejszych urządzeń wykorzystywanych w przedsiębiorstwach działających w wielu sektorach przemysłu. Dzięki giętarkom możliwe jest precyzyjne naginanie rur oraz profili, tworząc różnorodne prefabrykaty i elementy, jednocześnie nie wpływając na funkcjonalność materiału bazowego.

W tej kategorii prezentujemy Państwu naszą kompleksową ofertę giętarek do rur oraz profili, która składa się z urządzeń czołowych producentów na rynku. Znajdą u nas Państwo każdy rodzaj giętarek, które sprawdzą się zarówno w przypadku hobbystycznego, sporadycznego użytkowania w przydomowych warsztatach, jak i posłużą do w pełni profesjonalnego przemysłowego użytku w dużych zakładach pracy. Oferta ECI jest w pełni dopasowana do Państwa wymagań, niezależnie od sposobu użytkowania giętarek.

Bogaty asortyment giętarej do rur i profili ECI – postaw na sprawdzony sprzęt

Proponujemy Państwu komplementarną ofertę giętarek do rur i profili, na którą składają się: giętarki trójrolkowe z dociskiem manualnym i hydraulicznym, giętarki ręczne, giętarki beztrzpieniowe, giętarki elektryczne trzpieniowe, a także walcarki, skrecarki i urządzenia dla kowalstwa.

Giętarki trójrolkowe to jedne z popularniejszych giętarek wykorzystywanych w przemyśle. Doskonale sprawdzają się one zarówno do standardowych, jak i bardziej zaawansowanych prac produkcyjnych. Giętarki ręczne dedykowane są do sporadycznych prac nad gięciem rur i profili.

Giętarki beztrzpieniowe pozwalają uzyskać wysokiej jakości gięcia przy mniej skomplikowanej obróbce rur i profili. Urządzenia tego typu umożliwiają szybkie i proste zmienianie form i świetnie nadają się do powtarzalnych i nieskomplikowanych prac w zakładach przemysłowych. Elektryczne giętarki trzpieniowe to wysokowydajne i nowoczesne giętarki, których praca polega na owijaniu rur i profili na obrotowym wzorniku z wypełnieniem. Giętarki te służą do w pełni profesjonalnych prac w zakładach przemysłowych.

Zapraszamy do kontaktu

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących doboru sprzętu nasi pracownicy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości oraz doradzą w kwestiach zakupowych. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017