Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 44 produktów.
Narzędzia warsztatowe, sprzęt warsztatowy, wyposażenie warsztatu Nożyce gilotynowe, 2 - 6 mm, 1 - 5m, ręczne i hydrauliczne

Nożyce gilotynowe ręczne

Brak opinii

Uniwersalna gilotyna warsztatowa

Brak opinii

Nożyce gilotynowe ręczne

Brak opinii

Nożyce gilotynowe pneumatyczne

Brak opinii

Nożyce gilotynowe, 2 - 6 mm, 1 - 5m, ręczne i hydrauliczne

Chcąc zapewnić najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorców, producenci prześcigają się w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, zapewniających niezawodność, poprawę wydajności oraz redukcję kosztów. Nożyce gilotynowe to urządzenia niezbędne w niemal każdej dziedzinie działalności. Doskonałe dostosowanie do potrzeb nabywców oraz dodatkowe wyposażenie wpływające ja jakość i wydajność pracy, to tylko niektóre zalety. Każdy z renomowanych producentów takich maszyn, zapewnia też wsparcie serwisowe oraz elementy zamienne.Dzięki temu Wasza firma będzie działała w sposób ciągły, oferując klientom to co najlepsze.Zarówno części mechaniczne, elektroniczne jak i ostrza, są wykonane z użyciem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a zanim trafią do Was przechodzą szczegółową kontrolę jakości. Wykorzystując najlepszy sprzęt, zyskują Państwo poczucie bezpieczeństwa oraz szansę na rozwój firmy. To właśnie przewaga technologiczna staje się kluczem do walki z coraz silniejszą konkurencją w każdej dziedzinie działalnościNożyce gilotynowe służą do profesjonalnego cięcia arkuszy blach lub dużych plików papierów po linii prostej. Maszyna wyposażona jest w dwa przylegające do siebie noże nachylone w stosunku do siebie pod niewielkim kątem. Posiadają łożyska zawiasowe lub przesuwane prostoliniowo, co sprawia że przecinany materiał jest obrabiany stopniowo, niwelując siłę potrzebną do wykonania zadania.

Wyróżniamy kilka modeli gilotyn: ręczna, hydrauliczna, do blachy, do papieru, uniwersalna.Oferowane przez ECI gilotyny radzą sobię z grubościami do 16 mm oraz szerokością 5 - 6 m.

W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie.