Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 9 produktów.

Najazdy kablowe - znane potocznie pod nazwą progi kablowe lub przejazdy nad kablami to wykonane z tworzywa płaskie odlewy z wkładką lub z pokrywą do której wkładane są kable i przewody.

 
Zastosowanie:
Najazdy kablowe służą do ochrony kabli przed rozjechaniem lub zadeptaniem.
Stosowane są głównie na:
 
  • imprezach okolicznościowych
  • budowach
  • halach wystawienniczych
  • halach i fabrykach montażowych,
  • biurach
  • lotniskach, stadionach, dyskotekach i klubach
 
Generalnie najazdy kablowe ECI znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie tymczasowo rozkładanych jest dużo kabli i instalacji przesyłowych.
 
Montaż najazdów kablowych:
 
Dzięki ich budowie możemy w łatwy i bezpieczny sposób układać najazdy jeden obok drugiego i dzięki nim tworzyć drogi i trasy kablowe unikając uszkodzeń przewodów i ułatwiając przejazd nad nimi przez samochody osobowe i ciężarowe. Progi kablowe możemy także krzyżować dzięki specjalnym modułom połączeniowym.
Układanie tras kablowych odbywa się na różne sposoby.
 
Najazdy kablowe z wkładką -ów kablowych z wkładką do połączeń i stabilizacji linii kablowej najazd układany poprzez wysunięcie do połowy wkładki kablowej (koryta kablowego) i nałożeniu na nią dwóch sąsiadujących pokryw kablowych.
 
Najazdy z otwieraną od góry klapą układane są jeden obok drugiego. Każdy najazd posiada boczne zaczepy na które od góry nakłada się kolejny najazd dzięki czemu każdy najazd jest ze sobą połączony.
 
Stabilność i odporność chemiczna:
Masywność naszego rozwiązania powoduje brak konieczności mocowania najazdów na stałe do podłoża. Wszystko jest bardzo stabilne.
Dodatkowo Tworzywo odporne jest na ogień, smary i oleje. Przejazdy nad kablami mogą być stosowane latem oraz zimową porą.
 
Transport:
Transportowanie odbywa się na paletach EURO - możemy sztaplować ok 20 do 30 szt najazdów na jednej palecie. Pojedyncze sztuki wysyłamy także jako paczki firmą DPD.
 
Wytrzymałość:
Najazd kablowy wykorzystywany jest także na poligonach wojskowych gdzie używane są drogi połączenia danych oraz układane są tymczasowe połączenia światłowodowe.
Nasze progi kablowe bez problemu wytrzymują do 8 ton nacisku na oś pojazdu.

Najazdy kablowe co to jest ?

Najazdy kablowe są to płaskie wykonane z tworzywa progi ze specjalnym tunelem kablowym w środku.  Przeznaczone są do układania i ochrony kabli po których mogą poruszać się pojazdy i piesi. Głównie stosowane są w sytuacji gdy zachodzi potrzeba tymczasowego przeciągnięcia okablowania np prostopadle do drogi po której poruszają się samochody. Najazdy kablowe stosowane na różnych ewent-ach i imprezach plenerowych a także w halach i biurach. Dzięki specjalnej budowie i zaczepom najazdy można łączyć w długie odcinki i tworzyć z nich ścieżki kablowe. Dzięki specjalnym skrzyżowania możemy krzyżować drogi i budować zakręty z kabli. Wysoka waga naszych najazdów kablowych odpowiada za solidne trzymanie się podłoża i nie przesuwanie się progów kablowych. Aby najazdy były widoczne proponujemy stosowanie naprzemiennie koloru żółtego i czarnego.
Najazdy kablowe ECI dostępne są od ręki z magazynu i wysyłane są na teranie całego kraju.