Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 2 produktów.

Drabiny przemysłowe

Drabina przemysłowa, która ma zapewniać bezpieczne wchodzenie i schodzenie przez długie lata, musi być odpowiednio dobrana. Właśnie dlatego powstała seria drabin przemyslowych, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów, wszystkie spełniają normy bezpieczeństwa, posiadają certyfikaty róznego typu i są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drabiny przemysłowe marek takich jak: Faraone, Zarges, Krause.

W zalezności od Państwa zapotrzebowania, oferujemy drabiny przemysłowe jednostronne, dwuelementowe rozsuwane lub trzyelementowe - umożliwiające pracę na najwyśzych wysokościach.

Drabina przemysłowa najlepszej jakości

Tylko najlepszej jakości stal i aluminium, zapewnią wieloletnie bezproblemowe działanie drabin przemysłowych. Profile z ocynkowanej stali, aluminium anodowane - to materiały o wysokiej odporności na uszkodzenia. Drabiny w wersji stalowej, mogą być również malowane proszkowo na dowolny kolor a następnie poddawane ocynkowaniu. Jestesmy wiodącym dostawcą drabin przemysłowych na specjalne zamówienie klienta. W przypadku poszukiwania niestandardowej drabiny przemysłowej, zapraszamy do kontaktu.

Stopki i elementy wykończeniowe w drabinach przemysłowych, wykonane są z tworzywa sztucznego najwyższej jakości, który przez lata, nie ulega zniszczeniu, jes odporny na warunki atmosferycznej - kolor nie bleknie. W zależności od wyboru rozwiązania, neiktóre z tych elementów występują w wersji wzmacnianej dodatkowo, lub antypoślizgowej. Do akcesoriów dodatkowych dla drabin przemysłowych, należą również pasy bezpieczeństwa, które łączą ze sobą poszczególne elementy drabin, i odgrywają kluczową rolę w stabilności drabin przemysłowych.

DRABINY PRZEMYSŁOWE od ECI: