Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 4 produktów.

Radarowe wyświetlacze prędkości to wysokiej jakości urządzenia mierzące prędkość jazdy, wyposażone w funkcję alarmowania w przypadku jej przekroczenia.

Wyższe modele radarowych wyświetlaczy prędkości wyposażone zostały w kamery rejestrujące przekroczenia prędkości.

Urządzenia stosowane są w całej europie, sprawiają że kierowcy zmniejszają prędkość jazdy , zwłaszcza w terenach zabudowanych. Jest to doskonała alternatywa dla fotoradarów.

Wyświetlacz prędkości posiada zamontowany radar mikrofalowy który jest odpowiedzialny za pomiar prędkości nadjeżdżającego pojazdu, a wbudowany w tablicę wyświetlacz led z zaprogramowanym softem wyświetla wynik prędkości, na zielono w przypadku nie przekroczenia, lub na czerwono - gdy kierowca przekroczy dopuszczalną prędkość.

Tego typu rozwiązania coraz częściej widnieją na publicznych drogach, ale duże zainteresowanie znajdują również przy drogach dojazdowych do dużych zakładów, firm, fabryk.

Psychologicznym zadaniem radarowego wyświetlacza prędkości jest wyświetlanie napisu ZWOLNIJ, migającym w kolorze czerwonym. Udowodniono badaniami, iż wywiera to wpływ na kierowcach, i faktycznie zwalniają widząc przekroczoną prędkość i pulsujący komunikat.

Niektóre modele posiadają możliwość wyświetlania kwoty mandatu oraz ilości punktów jakie kierowca otrzyma przy danym wykroczeniu.

Dostarczamy radary różnego typu do zarządów dróg miejskich, powiatowych oraz ogólnokrajowych od wielu lat. Proponujemy państwu najnowsze rozwiązania technologiczne.