Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 56 produktów.
Drabiny Drabiny rozkładane

Drabiny rozkładane

Do wykonania pracy, czy to w domu czy ogrodzie, pry elewacji dowolnego budynku, będziemy potrzebować dobrej jakości drabiny. Jaka powinna to być drabina? Proponujemy Państwu drabinę rozkładaną, która sprawdzi się w niemalże każdej sytuacji. Rozkładana - znaczy, że będzie można ją uzyć nie tylko z dwóch stron, ale przede wszystkim złożyć i przechować w dowolnym miejscu, i nie zajmie ona znacznej ilości miejsca - a dodatkowo jest lekka i poręczna.

Drabina rozkładana z podestem

Przeznaczona do wykonywania pracy, która wymaga nieco większej ilości miejsca dla użytkownika. Są to drabiny droższe od standardowych, jednakże znacząco poprawiają efektywność pracy na wysokości. Dodatkowo, niemalże każda drabina rozkładana z podestem, posiada dodatkowe zabezpieczenia takie jak: barierki ochronne i poręcze, a także stopnie i podest z materiału antypoślizgowego.

Drabina rozkladana drewniana

Wielu ludzi poszukuje dobrej drabiny rozkładanej, wykonanej z drewna. Mowa tu o drabinach dwustronnych drewnianych - które ECI ma w ofercie. Przy zakupie drewnianej drabiny rozkładanej należy zwrócić uwagę na jakość i to, czy została ona należycie zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkacmi atmosferycznymi. W naszej ofercie prezentujemy drabiny impregnowane najlepszej jakości metodami, wykonane z drewna o najwyższym stopniu trwałości. Zapraszamy także do zapoznania się z działem: drabiny drewniane

Drabina rozkładana teleskopowa

Kolejnym modelem drabin, które posiadamy w ofercie - i na które zapotrzebowanie wyrazili nasi klienci to drabiny rozkładane teleskopowe. Są to niezwykle praktyczne w zastosowaniu drabiny, a główną ich funkcjonalnością jest składanie do tzw. jednego stopnia. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą drabin teleskopowych.