Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 85 produktów.

Drabiny na zamówienie

Drabiny na zamówienie wykonywane są pod indywidualne potrzeby naszych klientów.
W tym dziale prezentujemy Państwu przykłady realizacji drabiny które były dostarczane przez naszą firmę do klientów końcowych. Wszystkie te rozwiązania były dopasowywane pod indywidualne potrzeby klientów.
Większość wykonań drabin na zamówienie oparta jest o projekty istniejących standardowych produktów katalogowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu udaje się nam nie wyolbrzymiać kosztów produkcji i zachować sensowny konsensus między ceną a funkcjonalnością. Czasem zdarzają się jednak projekty drabin na zamówienie która musimy wykonać pod zamówienie klienta. Niektóre z nich projektujemy na nowo w oparciu o przeprowadzone wizje lokalne lub wytyczne i szkice nadesłanych przez klienta pomysłów.

Przed zaoferowaniem danego produktu, rozwiązanie ważne jest dla nas poznanie:

-Przeznaczenia drabiny lub podestu
-Warunków jego użytkowania
-Sposobu wykonywania pracy z danego produktu
-Miejsca pracy i użytkowania drabiny
-Wymaganych przez klienta wymiarów i opcji dodatkowych

Dopiero wtedy mając do dyspozycji grono inżynierów próbujemy dobrać dla Państwa lub zaprojektować specjalną konstrukcję.
Często zdarza się też, że po zapoznaniu się z w/w parametrami pracy drabiny na zamówienie, dopasowujemy klientowi standardowy produkt katalogowy co pozwala zaoszczędzić Państwu pieniądze i czas oczekiwania na drabinę lub podest.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych oraz kontaktu telefonicznego. Na pewno znajdziemy dla Państwa odpowiednie dopasowane do Waszych potrzeb rozwiązanie.