Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 1 produkt.

Platforma robocza do wózka widłowego

5 opinii (5.0)

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą osprzętu do wózków widłowych. ECI stawia wyłącznie na najlepszej jakości produkty, które spełniają wszelkie niezbędne normy, atesty i wymagania – zarówno krajowe, jak i europejskie.

W tej kategorii oferujemy Państwu kosz osobowy do wózka widłowego. Jest to wysokojakościowa, bezpieczna platforma do wózka widłowego wykonana zgodnie z normą FEM 4.006:2010. Wózek widłowy z koszem może być zarejestrowany w UDT.

Poznaj zalety bezpiecznego kosza do podnoszenia ludzi na wózku widłowym w świetnej cenie

Oferowane pomosty robocze dla wózków widłowych mogą być z powodzeniem stosowane do drobnych napraw na wysokości, prac konserwacyjnych i inspekcyjnych, a także do podnoszenia ludzi w sytuacjach, w których użycie innych urządzeń transportu bliskiego jest niemożliwe lub ekonomicznie nieuzasadnione.

Kosz roboczy do wózka widłowego wykonany jest z mocnej blachy aluminiowej z antypoślizgową powierzchnią. Za bezpieczeństwo osób znajdujących się na wózkach odpowiada siatka oddzielająca pracowników, barierki, krawężniki, a także sworzeń zabezpieczający przed zsunięciem się platformy roboczej z wózka widłowego.

Bogata oferta wyposażenia dodatkowego wózków widłowych ułatwiające pracę wyłącznie w ECI

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wszechstronną ofertą wyposażenia dodatkowego do wózków widłowych, które znacząco ułatwi i przyśpieszy codzienną pracę na wózkach widłowych, a także sprawi, że będzie ona bezpieczniejsza. Zapraszamy do sprawdzenia naszego pozostałego asortymentu i wyposażenia dodatkowego do wózków widłowych.

W przypadku pytań lub wątpliwości, nasi pracownicy i doradcy służą fachową pomocą i wsparciem merytorycznym na każdym etapie współpracy. Świadczymy kompleksową pomoc od etapu doradzania w kwestii podejmowania zakupowych decyzji aż po serwis pogwarancyjny.