Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 3 produktów.

W tej kategorii prezentujemy Państwu naszą bogatą ofertę, w której skład wchodzą: pojemniki na odpady komunalne, kontenery na odpady, kosze na śmieci oraz kosze na odpady segregowane. Każdy z produktów wchodzących w skład naszego asortymentu wykonany jest zgodnie z normą PN/EN-480. Oferowane kosze z klapą i pojemniki do segregacji śmieci wykonane są z materiału PEHD – wysokiej gęstości niskociśnieniowego polietylenu.

Pojemniki i kontenery na odpady komunalne – bogata oferta dostosowana do Państwa potrzeb

Tworzywo to jest całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz na skrajne temperatury i promieniowanie UV. Ze względu na mocną konstrukcję, oferowane pojemniki na odpady i kontenery z tworzywa odznaczają się również dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Oferujemy Państwu kosze na śmieci o pojemności od 80 do 1200 litrów. Wybrane pojemniki na odpady komunalne mogą być opróżniane przez pojazdy z systemem grzebieniowym. W naszej ofercie posiadamy zarówno standardowe pojemniki 2-kołowe, jak i 4-kołowe kontenery przeznaczone do gromadzenia: szkła, plastiku, bio odpadów, papieru oraz odpadów niebezpiecznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych pojemników do segregacji odpadów

W skład naszej oferty wchodzą również nowoczesne duże pojemniki na odpady segregowane. Są to kontenery z mocnego tworzywa oferowane w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnych kształtach, co zachęca do segregacji odpadów niezależnie od miejsca usytuowania kontenera.

Nasze kontenery do segregacji śmieci na: szkło, plastik, bio odpady, papier i odpady niebezpieczne w 100 procentach nadają się do recyklingu i są atestowane przez Państwowy Zakład Higieny oraz mają pozytywną opinię Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa. Otwory w oferowanych pojemnikach nadają się do różnych typów odpadów i przystosowane są do możliwości naniesienia na nich oznaczenia graficznego – np. herbu miasta.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ofertą ECI zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.