Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
W tej kategorii nie ma produktów.
Drabiny aluminiowe Drabiny aluminiowe 3x13

  Drabina aluminiowa 3x13

  Drabiny aluminiowe 3-częściowe z trzynastoma szczeblami, to bardzo wysokie, wykonane z najmocniejszych surowców drabiny do wykonywania prac na wysokości dochodzących do ponad 10 metrów. Drabiny 3x13 muszą spełniać najbardziej surowe normy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób z nich korzystających. Właśnie dlatego, w naszych drabinach stosuje się najlepsze komponenty i wzmocnione elementy gwarantujące pewne bezpieczeństwo. Oferowane drabiny aluminiowe 3x13 zapewnią pracę na wysokości 9,97m, a ich maksymalny udźwig wynosi 150 kilogramów.

  Drabiny aluminiowe 3x13

  W drabinach tej wielkości producenci stosują dodatkową podstawę sterującą która odgrywa kluczowa rolę w bezpieczeństwie użytkowania. Kąt oparcia w drabinach 3x13 waha się w granicach od 65 do 75 stopni. EN 131 jest normą którą spełniają wszystkie oferowane przez modele drabin aluminiowych 3x13. Stosunkowo niska waga, która wynosi w większości modeli nie więcej niż 25 kg sprawia, że w dalszym ciągu (w porównaniu do mniejszych modeli) pojedyńczy użytkownik może samodzielnie przenieść drabinę z jednego miejsca na drugie.

  W przypadku tak dużych drabin, należy zwrócic uwagę na wymiar transportowy, który wynosi ponad 3,5m. W związku z tym, transport takiej drabiny może być utrudniony. Należy mieć ten fakt na uwadze decydując się na tak dużą drabinę.

  Jakie firmy korzystają z drabin aluminiowych 3x13?

  Przede wszystkim, są to teatry, ośrodki sportowe, hale sportowe, sale kinowe, wysokie pomieszczenia handlowe, sale eventowe itp. Drabiny te stosuje się również do prac naprawczych w firmach, które posiadają bardzo wysokie pomieszczenia produkcyjne, lub do prac na zewnątrz przy budynkach. Zastosowanie drabin aluminiowych 3x13 sięga wielu branż. Są to wielofunkcyjne drabiny do zadań specjalnych, sprawdzone i wykorzystywane od lat.

  Drabiny 3x13 cechy szczególne