Wagi sklepowe

na stronę
Wyświetlanie 1 - 15 z 31 wyników
Wyświetlanie 1 - 15 z 31 wyników

ECI jest profesjonalnym dostawcą wag sklepowych, magazynowych oraz przemysłowych.

Wagi elektroniczne cechują się wysoką dokładnością i wieloletnią żywotnością, którą potwierdzają setki naszych zadowolonych klientów.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia przeszły przez wiele testów których wymagają surowe regulacje norm bezpieczeństwa. Każda waga przed dopuszczeniem do sprzedaży i dostawą do klienta, jest legalizowana. Zapewniamy Państwa iż wszystkie modele wag elektronicznych, oferowanych przez ECI, to urządzenia wyprodukowane i zaprogramowane zgodnie z wymogami polskiego prawa.

W dzisiejszych czasach dobranie odpowiedniego urządzenia do obsługi naszych firm i klientów nie jest takie proste. Wszystko to, za sprawą setek modeli ściśle dopasowanych do potrzeb. To bardzo dobrze, że producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów - jednak przy doborze zaleca się już korzystać z pomocy osób doświadczonych i mających codzienną styczność z urządzeniami tego typu. Gwarantuje to wybór odpowiedniej wagi na długie lata.

Biorąc pod uwagę fakt możliwośći łączenia urządzeń ze sobą, możemy nie tylko stworzyć samoobsługowe stoiska w sklepie czy hurtowni, ale także również zarządzać wszystkimi naraz. Wagi możemy podzielić na kilka kategorii oraz zastosowań - co jest bardzo przydatne w biznesie.


Jakie nowe funkcje oferuję wagi elektroniczne?

  • liczenie sztuk
  • limity wagowe
  • sygnalizacja dźwiękowa
  • wielozakresowość

Dostarczamy profesjonalne wagi kalkulacyjne, etykietujące , a także przemysłowe (mięzy innymi do ważenia tirów z naczepami).

Dzięki wieloletniej współpracy z największym producentem w Europie, możemy zaoferować Państwu najlepsze ceny na naszym rynku. Kupują u nas lokalni dostawcy, a także hurtownie sprzętu fiskalnego.

Specyfikacja wag, dostępnych w naszym sklepie:


Wagi liczące - ważą dokładnie, definiując specjalny wzór, umożliwiają liczenie sztuk

Wagi proste - przeznaczone do sprzedaży towarów wymagających homologacji, spełniają wszystkie niezbędne wymogi co do nich. Ten model można łączyć z innymi urządzeniami jak i funkcjami, występują w wersji wodoodpornej. Zasilanie sieciowe lub bateryjne.

Wagi precyzyjne - wagi najwyższej klasy, zapewniające dokładny wynik ważenia, nawet do 1/60.000. Wszystko jednak zależy od wybranego modelu. Wykorzystywane najczęściej w przemyślne farmaceutycznym oraz przez jubilerów.


Wagi kalkulacyjne - urządzenia które przekalkulowują wagę towarów na cenę ustaloną przez właściciela sklepu. Wykorzystywane w sklepach, hurtowniach, supermarketach i wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z handlem detalicznym i hurtowym.


Wagi pomostowe - wykorzystywane w sklepach, potrafią zważyć towary nawet o wadze 300 kg (wykorzystując kilka zakresów). Posiadają bardzo przydatne funkcje jak: TARA, HOLD, ZERO, liczenie sztuk, wytrzymałość, solidność wykonania). Wykorzystywane w wielu firmach o różnym profilu działania.

Wagi etykietujące - przeznaczone niemalże w stu procentach dla branży spożywczej. Właściciel sklepu programuje cenę za kilogram, następnie waga towau przeliczana jest według stawki. Wynik ważenie drukowany jest wraz z kodem kreskowym na podstawie którego kasjer wystawia paragon za zakupy. Waga drukuje etykiety samoprzylepne (naklejki). W ofercie występują modele którymi można zarządzać poprzez sieć internetową (programowanie cen).

Wagi paletowe - urządzenia przemysłowe, wytrzymujące udźwig do 1,5 tony. Towar umieszcza się na paletach, a następnie dopiero na wadze. Wyposażone w duży czytelny wyświetlach danych. Występują modele którymi można zarządzać z poziomu komputera.

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017