Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 31 produktów.

Waga SW-1 PLUS SR 02

Brak opinii

Wagi kalkulacyjne CAS ER Junior

Brak opinii

Wagi wiszące CAS HS-1

Brak opinii

Wagi sklepowe przenośne CAS PB

Brak opinii

Wagi pomostowe CAS DB-1H PLUS

Brak opinii

Wagi pomostowe kalkulacyjne CAS EB

Brak opinii

Wagi wodoodporne CAS BW-1N

Brak opinii

Wagi nierdzewne CAS CK200

Brak opinii

Wagi liczące CAS EC

Brak opinii

Wagi paletowe CAS UFS

Brak opinii

Wagi analityczne Semi-Micro AUW

Brak opinii

Wagi precyzyjne - UW

Brak opinii

Wagi etykietujące CAS CL5500

Brak opinii

Wagoskanery CAS PDS

Brak opinii

Skanerowagi CAS PDS_B

Brak opinii

Wagi do zabudowy CAS PD PLUS

Brak opinii

Wagi proste CAS SW-1 PLUS CR RS

Brak opinii

Wagi kalkulacyjne CAS ER PLUS

Brak opinii

Wagi pomostowe CAS DB-II PLUS

Brak opinii

Wagi liczące CAS EC-II

Brak opinii

Wagi paletowe CAS UFS

Brak opinii

Wagi etykietujące CAS CL5000 JUNIOR

Brak opinii

Wagi do zabudowy CAS PD-II

Brak opinii

Wagi SW-1 PLUS WR

Brak opinii

Wagi etykietujące LP-1.6

Brak opinii

Wagi kalkulacyjne CAS AP-1

Brak opinii

Wagi proste CAS PW-II

Brak opinii

Waga AD

Brak opinii

ECI jest profesjonalnym dostawcą wag sklepowych, magazynowych oraz przemysłowych.

Wagi elektroniczne cechują się wysoką dokładnością i wieloletnią żywotnością, którą potwierdzają setki naszych zadowolonych klientów.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia przeszły przez wiele testów których wymagają surowe regulacje norm bezpieczeństwa. Każda waga przed dopuszczeniem do sprzedaży i dostawą do klienta, jest legalizowana. Zapewniamy Państwa iż wszystkie modele wag elektronicznych, oferowanych przez ECI, to urządzenia wyprodukowane i zaprogramowane zgodnie z wymogami polskiego prawa.

W dzisiejszych czasach dobranie odpowiedniego urządzenia do obsługi naszych firm i klientów nie jest takie proste. Wszystko to, za sprawą setek modeli ściśle dopasowanych do potrzeb. To bardzo dobrze, że producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów - jednak przy doborze zaleca się już korzystać z pomocy osób doświadczonych i mających codzienną styczność z urządzeniami tego typu. Gwarantuje to wybór odpowiedniej wagi na długie lata.

Biorąc pod uwagę fakt możliwośći łączenia urządzeń ze sobą, możemy nie tylko stworzyć samoobsługowe stoiska w sklepie czy hurtowni, ale także również zarządzać wszystkimi naraz. Wagi możemy podzielić na kilka kategorii oraz zastosowań - co jest bardzo przydatne w biznesie.


Jakie nowe funkcje oferuję wagi elektroniczne?

Dostarczamy profesjonalne wagi kalkulacyjne, etykietujące , a także przemysłowe (mięzy innymi do ważenia tirów z naczepami).

Dzięki wieloletniej współpracy z największym producentem w Europie, możemy zaoferować Państwu najlepsze ceny na naszym rynku. Kupują u nas lokalni dostawcy, a także hurtownie sprzętu fiskalnego.

Specyfikacja wag, dostępnych w naszym sklepie:


Wagi liczące - ważą dokładnie, definiując specjalny wzór, umożliwiają liczenie sztuk

Wagi proste - przeznaczone do sprzedaży towarów wymagających homologacji, spełniają wszystkie niezbędne wymogi co do nich. Ten model można łączyć z innymi urządzeniami jak i funkcjami, występują w wersji wodoodpornej. Zasilanie sieciowe lub bateryjne.

Wagi precyzyjne - wagi najwyższej klasy, zapewniające dokładny wynik ważenia, nawet do 1/60.000. Wszystko jednak zależy od wybranego modelu. Wykorzystywane najczęściej w przemyślne farmaceutycznym oraz przez jubilerów.


Wagi kalkulacyjne - urządzenia które przekalkulowują wagę towarów na cenę ustaloną przez właściciela sklepu. Wykorzystywane w sklepach, hurtowniach, supermarketach i wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z handlem detalicznym i hurtowym.


Wagi pomostowe - wykorzystywane w sklepach, potrafią zważyć towary nawet o wadze 300 kg (wykorzystując kilka zakresów). Posiadają bardzo przydatne funkcje jak: TARA, HOLD, ZERO, liczenie sztuk, wytrzymałość, solidność wykonania). Wykorzystywane w wielu firmach o różnym profilu działania.

Wagi etykietujące - przeznaczone niemalże w stu procentach dla branży spożywczej. Właściciel sklepu programuje cenę za kilogram, następnie waga towau przeliczana jest według stawki. Wynik ważenie drukowany jest wraz z kodem kreskowym na podstawie którego kasjer wystawia paragon za zakupy. Waga drukuje etykiety samoprzylepne (naklejki). W ofercie występują modele którymi można zarządzać poprzez sieć internetową (programowanie cen).

Wagi paletowe - urządzenia przemysłowe, wytrzymujące udźwig do 1,5 tony. Towar umieszcza się na paletach, a następnie dopiero na wadze. Wyposażone w duży czytelny wyświetlach danych. Występują modele którymi można zarządzać z poziomu komputera.