Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 6 produktów.

W tej kategorii oferujemy Państwu wiertarki stołowe, które doskonale dopasują się do potrzeb stolarni, zakładów przemysłowych oraz warsztatów. Każda z oferowanych wiertarek stołowych cechuje się najwyższą jakością wykonania, precyzyjną obróbką metalu, a także zapewnia komfortową oraz wydajną pracę.

Wiertarka stołowa – jaką wybrać?

Nasza oferta wiertarek stołowych jest niezwykle bogata i składa się z wielu różnorodnych produktów dostosowanych do najróżniejszych potrzeb naszych klientów. Z tego też względu, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami oraz doradcami, którzy kompleksowo wspomogą Państwa podczas podejmowania zakupowej decyzji.

Wybierana wiertarka stołowa oraz inne wiertarki do metalu powinny cechować się przede wszystkim dużą dokładnością współosiową, solidnymi łożyskami kulkowymi, a także odpowiednio dużą wydajnością. Oferujemy Państwu wiertarki stołowe z 5-cio stopniową regulacją, wykonane z trwałego metalowego lub aluminiowego korpusu oraz z precyzyjnie osadzonym stołem roboczym.

Wiertarka stołowa do metalu – najwyższa jakość, najlepsze ceny i gwarancja zadowolenia

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wiertarek do metalu. Oferowane wiertarki stołowe wyposażone są w zaawansowane funkcje oraz rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, ergonomię oraz wydajność pracy. Proponujemy Państwu wiertarki stołowe wyposażone w: funkcje automatycznego zatrzymania po osiągnięciu zadanej głębokości wiercenia, posiadające wydajny silnik i przeniesienie napędu, cichobieżną przekładnię pasową, wygodne uchwyty wiertarskie, czy automatyczne wyłączniki zasilania, wyłączniki awaryjne oraz możliwość wszechstronnej regulacji wiercenia – nawet z 5-cio stopniową regulacją.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty wiertarek do metalu. Przed zakupem zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą podczas doboru wiertarki stołowej do Państwa wymagań, budżetu i preferencji.