Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 4 produktów.

Prasa ręczna stołowa - warsztatowa DP 1

Brak opinii

Prasa ręczna stołowa - warsztatowa DP 2

Brak opinii

Prasa ręczna stołowa - warsztatowa DP 3

Brak opinii

Prasa ręczna stołowa - warsztatowa DP 5

Brak opinii

Prasy ręczne to urządzenia które znajdują zastosowanie w każdym profesjonalnym warsztacie. Mała konstrukcja, niezwykle łatwa w obsłudze, przeznaczone do tulejowania, zginania, prostowania oraz rozszerzania otworów. Prasy ręczne wykonywane są w większości z odlewu żeliwnego, zapewniając swoją niezawodność i odporność na uszkodzenia przez wiele lat. Oferowane przez Nas urządzenia zapewniają siłę docisku od 1 do aż 5 ton.

Jakie są główne cechy dobrej jakości pras ręcznych?

Prasy ręczne, prasy stołowe - wykorzystuje się między innymi w działach utrzymania ruchu. Niezwykle istotne jest to, aby twoi pracownicy mieli zawsze dostęp do odpowiednich, ułatwiających im codzienna pracę narzędzi.

W zakładach, które zatrudniają specjalistów, którzy potrafią sami wykonać naprawy wielu urządzeń, bez konieczności przyjazdu specjalistycznego serwisu (chyba że maszyna posiada aktualną gwarancję) to prasa ręczna jest niezbędnym elementem ich wyposażenia warsztatowego. Dzięki niej, mogą wykonać szereg prac naprawczych, między innymi takich jak: zdjęcie i osadzenie łożyska na wale czy wyciągnięcie, albo spasowanie ciasnej części. Prasy ręczne skutecznie ułatwiają wykonywanie wielu prac naprawczych i nie tylko.

Nie wiesz jaki model prasy stołowej ręcznej wybrać?. Napisz do nas. Odpowiadamy i doradzamy każdemu, bez wyjątków!.