Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 11 produktów.

Ręczne giętarki do rur, profili i płaskowników


Znajdą tu Państwo proste i niezwykle przydatne urządzenia do gięcia. Giętarka ma za zadanie w sposób precyzyjny i powtarzalny zaginać na zimno materiał. Najczęściej są to rury cienkościenne metryczne i calowe, płaskowniki, pręty i różne profile stalowe, nierdzewne, miedziane, aluminiowe lub z innych metali.


Giętarki ręczne znajdują zastosowanie między innymi przy produkcji elementów dekoracyjnych, instalacji grzewczych a także w warsztatach ślusarskich i remontowych. Giętarki ręczne skonstruowane są w taki sposób aby ich obsługa możliwa była z użyciem siły mięśni jednej osoby - nie potrzeba więc do obsługi ani pomocnika, ani też energii elektrycznej.


Dostępne są modele giętarek do wykonywania różnych gięć, w zależności od efektu, który chcemy uzyskać.

Można więc zaginać:


Niektóre giętarki ręczne posiadają stabilny element mocujący do posadzki lub stołu roboczego, inne dostosowane są do mocowania w imadle lub bezpośrednio do blatu stołu, co czyni je bardzo mobilnymi i poręcznymi ponieważ nie potrzebujemy stałego miejsca do wykonywania gięcia.
Większość giętarek ręcznych posiada w wyposażeniu kilka różnych elementów gnących pozwalających szybko dopasować giętarkę do indywidualnych potrzeb.
Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym, które doradzi Państwu jak najlepiej wykonać prace, pomoże wybrać odpowiedni model oraz przygotuje dla Państwa ofertę.