Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 5 produktów.

W tej kategorii prezentujemy Państwu nasz asortyment nożycowych podnośników stanowiskowych, zwanych również podestami ruchomymi i dźwignikami hydraulicznymi. Podesty stanowiskowe dedykowane są transportowi bliskiemu i podnoszeniu ciężkich ładunków.

Dzięki zaawansowanej konstrukcji podesty skutecznie niwelują różnice wysokości i sprawnie podnoszą ciężkie oraz gabarytowe towary na określoną wysokość. Nożycowe podnośniki stanowiskowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane przy liniach produkcyjnych oraz do wielu innych prac w zakresie transportu bliskiego.

Nożycowe podnośniki stanowiskowe ECI – gwarancja wydajnej, ergonomicznej i bezpiecznej pracy

Znajdujące się w naszej ofercie uniwersalne i wszechstronne podnośniki nożycowe doskonale sprawdzą się do podnoszenia towarów o wadze od 500 kg do nawet 2000 kg. Każdy z oferowanych produktów spełnia wymogi bezpieczeństwa normy EN 1570 i odznacza się mocną stalową konstrukcją z zabezpieczeniami chroniącymi przed niespodziewanymi wypadkami.

Oferowane w naszym sklepie dźwigniki hydrauliczne wyposażone zostały w podwójnie zabezpieczane cylindry, które uniemożliwiają osunięcie się podnośnika z ładunkiem. Dzięki odpowiedniej prędkości podnoszenia się dźwigników hydraulicznych z załadunkiem oferowane stoły gwarantują wydajną i efektywną pracę. Na ergonomię oferowanych dźwigników wpływają duże wymiary stołów oraz ich regulowana wysokość podnoszenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by móc zaoferować naszym klientom kompleksową i uniwersalną ofertę stanowiskowych podnośników nożycowych, która spełni Państwa wszelkie wymagania oraz potrzeby.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami z pozostałych kategorii naszego sklepu. Znajdą u nas Państwo narzędzia, maszyny i urządzenia dedykowane zarówno profesjonalnym zakładom przemysłowym, jak i przydomowym warsztatom. W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących asortymentu zapraszamy do kontaktu. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy.