Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 26 produktów.

WIERTARKA PRO 30/1

Brak opinii

WIERTARKA PRO 35/2

Brak opinii

WIERTARKA PRO 36 MINI

Brak opinii

WIERTARKA PRO 51

Brak opinii

WIERTARKA PRO 76

Brak opinii

WIERTARKA PRO 100/4

Brak opinii

WIERTARKA PRO 111

Brak opinii

Wiertarki magnetyczne to synergiczne połączenie możliwie najwyższej precyzji z mobilnością oraz trwałością. W tej kategorii oferujemy Państwu wiertarki magnetyczne magnesowe oraz wiertarki elektromagnetyczne (wiertarki z przylgą elektromagnetyczną). Każdy z produktów znajdujących się w naszym asortymencie odznacza się najwyższą jakością wykonania oraz zaimplementowanymi zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Wiertarka magnetyczna – Doskonała precyzja i duża mobilność

Wiertarki magnetyczne magnesowe i elektromagnetyczne cechują się niezwykłą trwałością oraz umożliwiają wykonywanie precyzyjnych odwiertów w materiałach wykonanych z metalu. Oferowane wiertarki magnetyczne posiadają specjalistyczne podstawki, które gwarantują stabilność urządzenia podczas pracy, a także wyposażone są w rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają łatwość montażu wierteł o dowolnych parametrach oraz innego dodatkowego osprzętu.

Jaka wiertarka magnetyczna sprawdzi się najlepiej?

Znajdujące się w ofercie ECI magnesówki oraz wiertarki z przylgą elektromagnetyczną to produkty pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów. Oferowane wiertarki magnetyczne magnesowe i wiertarki elektromagnetyczne wykonane są z najwyższej jakości półproduktów i materiałów, które gwarantują wysoką precyzję, możliwość zastosowania w szerokim zakresie obróbki metali, a także zapewniają wysoką wydajność oraz komfort pracy. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb każdego zakładu pracy oraz warsztatu, który ceni sobie możliwie najlepsze rozwiązania w przystępnej cenie.

Jeżeli zastanawiają się Państwo, jaka wiertarka magnetyczna sprawdzi się najlepiej w Państwa zakładzie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pracownicy Europejskiego Centrum Innowacyjnego kompleksowo doradzą i pomogą podczas podejmowania zakupowej decyzji, a także na kolejnych etapach współpracy. W ramach wsparcia technicznego gwarantujemy państwu priorytetowe rozwiązywanie problemów dotyczących zakupionych produktów. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem maszyn do obróbki metalu.