Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 6 produktów.

Prasa gilotynowa uniwersalna STW 40**

Brak opinii

Prasa gilotynowa uniwersalna STW 45 **

Brak opinii

Prasa gilotynowa uniwersalna STW 60**

Brak opinii

Prasa gilotynowa uniwersalna STW 80 **

Brak opinii

Prasa gilotynowa uniwersalna STW 100 **

Brak opinii

Prasa gilotynowa uniwersalna STW 125**

Brak opinii

Prasy gilotynowe to najbardziej uniwersalne i pożądane urządzenia warsztatowe. Wykorzystuje je się w niemalże każdej firmie produkującej elementy ze stali. Spotkasz ją w każdej fabryce, profesjonalnym warsztacie, firmie świadczącej usługi śłusarskie. Odpowiada za precyzyjne cięcie blach, kształtowanie blach - wykorzystując metodę dziurkowania oraz nacinania.

Prasy gilotynowe służą również do cięcia prętów i grubych drutów, wystarczy jedynie założyć specjalnie dostosowany do tych prac nóż.

Największą popularnością cieszą się prasy gilotynowe uniwersalne, przeznaczone dla firm produkujących różnego rodzaju przedmioty oraz tych, które świadczą usługi ślusarskie.

Sterowanie prasą gilotynową odbywa się przy użyciu pedała, który jest równocześnie zabezpieczeniem przed niepotrzebnych przykładaniem rąk do pracującej maszyny.

Profesjonalne centrum obróbcze - tak nazywa się urządzenie które pozwala wykrawać, ciąć , wycinać z blach i prętów, a także kątowników. Jeśli jesteś profesjonalistą - zwróć uwagę na prasy gilotynowe.

Oferowane przez firmę ECI prasy gilotynowe umożliwiają nacisk od 40 do 175 ton. Od ponad 10 lat dostarczamy gilotyny do fabryk i warsztatów. Mnogość oferowanych przez nas produktów pozwala na kompleksowe ich wyposażenie. Zapraszamy do współpracy.