Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 7 produktów.

Polerki do metalu

Polerki to urządzenia które wyglądają dokładnie tak samo jak szlifierki kątowe, jednak różnią się materiałem który przymocowany jest do tarczy.

Polerki przeznaczone są do polerowania drewna, tworzyw sztucznych, kamieni, różnego typu blatów, schodów, parkietów oraz pojazdów. Głównym zastosowaniem tych elektronarzędzi przez naszych klientów jest polerowanie samochodów w warsztatach samochodowych.

Polerki różnią się od siebie wielkością tarczy, mocą oraz dodatkowymi funkcjami. Jedną z najczęściej wybieranych opcji dodatkowych polerek jest możliwość pracy na mokro.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo polerki dwu-tarczowe montowane do stołu lub blatu warsztatowego. Posiadamy także szlifierko-polerki które są wyjątkowym 2w1 elektronarzędziem.

Podstawowe funkcje dobrej jakości polerki:

Polerki umożliwiają pracę przy obrotach na poziomie od 500 do 4000 na minutę, przy mocy około 1500 W. Zasilane są przez 230V i posiadają klasę izolacji IP 20 lub inną. Warto zwrócić uwagę na wielkość tarczy oraz moc i wagę urządzenia, w zależności od natężenia i obszaru pracy jaki jest do wykonania.