Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 144 produktów.

Maszyny Stolarskie, Maszyny do obróbki Drewna

Maszyny Stolarskie, Maszyny do obróbki Drewna

Maszyny stolarskie, które oferujemy Państwu, to między innymi frezarki do drewna, wyrówniarki, pilarki taśmowe, szlifierki, tokarki oraz wiele innych. Wszystkie są efektem wieloletniego doświadczenia w branży stolarskiej niemieckich marek takich jak Holzkraft i Holzstar. Urządzenia te cechuje najwyższa jakość wykonania i precyzja podczas pracy. Zaprojektowane zostały przez najlepszych inżynierów i przetestowane przez specjalistów z zakresu stolarstwa profesjonalnego. Maszyny stolarskie, które znajdują się w naszej ofercie, przeznaczone są głównie dla profesjonalistów. Nie zajmujemy się sprzedażą urządzeń, co do których nie jesteśmy przekonani. Wybierając maszyny stolarskie Holzkraft oraz Holzstar, wybieracie Państwo jakośc, precyzję i wieloletnią bezawaryjną pracę. Dodatkowo, możecie Państwo skorzystać z bezpłatnej pomocy w doborze odpowiedniego urządzenia do Państwa warsztatu stolarskiego.

Narzędzia do drewna dla każdego!

Z naszych produktów mogą korzystać zarówno amatorzy, hobbyści jak i profesjonaliści, do których jak już wspomnieliśmy kierujemy nasz asortyment. Maszyny stolarskie, które dostarczamy naszym klientom, pracują w warsztatach, tartakach, przydomowych hobbystycznych stolarniach. Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy dobiorą dla Państwa odpowiednie urządzenia, które spełni wszelkie oczekiwania zapewniając odpowiednią i dopasowaną ilość funkcji. Nie sposób dokonać wyboru maszyny, która będzie posiadała mnogą ilość niepotrzebnych funkcji. Celem tych maszyn, ma być precyzja i efektywność.

Maszyny do obróbki drewna

Aby zapoznać się z pełną ofertą a także dowiedzieć, jakie kluczowe funkcje powinny posiadać oferowane przez nas maszyny do obróbki drewna - zapraszamy do poszczególnych kategorii produktowych. Znajdą Państwo w nich wszelkie niezbędne informacje które pomogą w podjęciu decyzji zakupowej. Jeżeli coś będzie niejasne - zachęcamy do kontaktu telefonicznego, nasz doradcs ds. maszyn do drewna z miłą chęcią pomoże w doborze maszyny do obróbki drewna. Szeroki wybór urządzeń wysokiej jakości HOLZKRAFT & HOLZSTAR w różnym przedziale cenowym sprawi, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. 

Maszyny do obróbki drewna, a także narzędzia pomagające w codziennej pracy stolarza które możecie Państwo u nas zakupić to między innymi:

Maszyny i narzędzia do obróbki drewna - które wybrać?

Wybór odpowiedniej maszyny do warsztatu stolarskiego to nie dla każdego łatwa sprawa. Przed zakupem właściwego urządzenia trzeba wiedzieć, do jakich prac będzie nam ono służyło. Najważniejsze w pracy stolarza jest to, aby wszystkie jego narzędzia były wykorzystywane w sposób efektywny. W trakcie doboru maszyn warto skupić się nie na ilości funkcji, a na precyzji ich zastosowania w procesie obróbczym drewna. Właśnie dlatego, dla naszych klientów oferujemy najlepsze rozwiązania w branży stolarskiej. Markowe narzędzia stolarskie dopasowane do potrzeb klentów, łatwe w obsłudze, trwałe i niezawodne przez lata - z każdym rokiem zyskujące na popularności.

Maszyny do drewna Holzkraft i Holzstar - Niemiecka jakość w przystępnej cenie

Zapraszamy Państwa do wyboru maszyn niemieckiego pochodzenia. Marki HOLZKRAFT i HOLZSTAR są obecne na rynku od wielu lat. Oferują produkty w 98% bezawaryjne, które spełniają oczekiwania wszystkich naszych klientów. Właśnie dlatego je oferujemy. Dodatkowo oferty maszyn stolarskich niemieckich marek są na tyle rozbudowane, że nie sposób znaleźć klienta który nie znajdzie u nas dopasowanego urządzenia.

Używane maszyny do drewna

Nie posiadamy oferty używanych maszyn stolarskich. Wszystkie oferowane przez nas maszyny są w 100% nowe i posiadają deklaracje zgodności, odpowiednie certyfikaty, spełniają normy bezpieczeństwa - a ich serwis jest możłiwy an każdym etapie po zakupie. Myśląc przyszłościowo, warto zdecydować się na zakup nowej maszyny, która będzie precyzyjna i trwała przez lata. Nasi klienci bardzoc zęsto wymieniają u nas używane maszyny stolarskie na nowe.

Pilarki do drewna

W ofercie ECI znajduje się różny przekrój pilarek. Zaczynając od ukośnicy z posuwem, poprzez pilarki budowlane, warsztatowe kończąc na pół formatowych z podcinaczem. Dla bardziej wymagających, posiadamy także pilarki taśmowe o średnicy kół od 250 mm do 470 mm.

Frezarki dolnowrzecionowe

Z czym kojarzy Ci się dobry warsztat stolarski? Nam z precyzją, niezwodnością i jakością. Do tego celu potrzebna będzie Ci frezarka dolnowrzecionowa, która znajduje swoje miejsce w naszej szerokiej ofercie. Służy do wyrównywania, profilowania, czopowania. Dzięki zastosowaniu osłon, frezarkami dolnowrzecionowymi można wykonywać również frezowanie krzywoliniowe.

Tokarki do drewna

Toczenie jest procesem, podczas którego maszyna za pomocą specjalnego noża lub freza, zbiera warstwy obracającego się materiału. Ten zaś, umieszcza się pomiędzy kłami wrzeciona i konika. W kolejnym etapie rozpoczyna się obróbka skrawaniem. Do tego celu należy dobierać zawsze odpowiednie narzędzia stolarskie. Prędkość z jaką będziemy obrabiać drewno ma znaczenie dla gatunku drewna. Zakres obrotów oferowanych przez nas tokarek dla stolarzy zaczyna się od 0 a kończy na 3200 obr/min. Zakresy długości toczenia od 450 mm do 1185 mm.

Urządzenia odciągowe

Idealne i niezbędne narzędzia do małych, średnich i dużych zakładów stolarskich. Ich zadaniem jest, odpowiednie odprowadzanie wiórów oraz poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy wszystkich operatorów maszyn.

Strugarki, Łuparki, Urządzenia wieloczynnościowe i uzupełniające

Warto zatrzymać się na chwilę na naszej stronie, aby dokładnie przejrzeć ofertę, która jest bardzo szeroka. Przygotowalismy dla Państwa kompletny park maszynowy z zakresu stolarstwa amatorskiego i profesjonalnego.

Co wyróżnia nasze maszyny do drewna na tle konkurencji?

Jako doświadczeni operatorzy wielu maszyn stolarskich, nasza oferta została uzupełniona o asortyment maszyn, narzędzi i urządzeń nie tylko najwyższej klasy producentów - ale i dostarczających Pąństwu funkcje, których brakuje w innych popularnych sprzętach. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze urządzenia posiadały funkcje i akcesoria, których brakowało Państwu w maszynach konkurencji. Dzięki stałej obserwacji rynku, oraz ciagłemu poszerzaniu wiedzy na temat prężnie rozwijającej się branży przetwórstwa drzewnego - możemy zaskoczyć Państwa nie tylko ogromem wiedzy, ale i rozwiązaniami, które wyprzedzają Państwa oczekiwania - ponieważ Wy jesteście przed zakupem, a my mamy wiedzę na temat tego "Co będzie dla Was przydatne i cenne"

Maszyny do drewna na zamówienie

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niestandardową maszynę, która została dopasowana do indywidualnych potrzeb projektowych Państwa zakładu stolarskiego. W tym celu - zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy wiodącym dostawcą maszyn na specjalne zamówienie nie tylko w Polsce, ale i w Europie.