Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 144 produktów.

Maszyny Stolarskie, Maszyny do obróbki Drewna

Maszyny Stolarskie, Maszyny do obróbki Drewna

Maszyny Stolarskie, Maszyny do obróbki Drewna

Maszyny stolarskie, które oferujemy Państwu, to między innymi frezarki do drewna, wyrówniarki, piły taśmowe, szlifierki, tokarki. Urządzenia te cechuje najwyższa jakość wykonania i precyzja podczas pracy. Zaprojektowane zostały przez najlepszych inżynierów i przetestowane przez specjalistów z zakresu stolarstwa profesjonalnego. Wybierając maszyny stolarskie Holzkraft oraz Holzstar, wybieracie Państwo jakość, precyzję i wieloletnią bezawaryjną pracę. Dodatkowo możecie Państwo skorzystać z bezpłatnej pomocy w doborze odpowiedniego urządzenia do Państwa warsztatu stolarskiego (np. szlifierki do drewna, strugarki). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz.

Narzędzia do drewna dla każdego!

Z naszych produktów mogą korzystać zarówno amatorzy, hobbyści, jak i profesjonaliści, do których jak już wspomnieliśmy, kierujemy nasz asortyment. Maszyny stolarskie, które dostarczamy naszym klientom, pracują w warsztatach, tartakach, przydomowych hobbystycznych stolarniach. Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy dobiorą dla Państwa odpowiednie urządzenia, które spełnią wszelkie oczekiwania, zapewniając odpowiednią i dopasowaną ilość funkcji. Nie sposób dokonać wyboru maszyny, która będzie posiadała mnogą ilość niepotrzebnych funkcji. Celem tych maszyn, ma być precyzja i efektywność.

Maszyny stolarskie — profesjonalna oferta

Aby zapoznać się z pełną ofertą, a także dowiedzieć, jakie kluczowe funkcje powinny posiadać oferowane przez nas maszyny stolarskie — zapraszamy do poszczególnych kategorii produktowych. Znajdą Państwo w nich wszelkie niezbędne informacje, które pomogą w podjęciu decyzji zakupowej. Jeżeli coś będzie niejasne — zachęcamy do kontaktu telefonicznego, oferujemy fachowe doradztwo. Szeroki wybór urządzeń wysokiej jakości HOLZKRAFT & HOLZSTAR w różnym przedziale cenowym sprawi, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. 

Maszyny do obróbki drewna, a także narzędzia pomagające w codziennej pracy stolarza, które możecie Państwo wybrać z naszej oferty to między innymi:

Maszyny stolarskie i narzędzia — które wybrać?

Wybór odpowiedniej maszyny do warsztatu stolarskiego to nie dla każdego łatwa sprawa. Przed zakupem właściwego urządzenia trzeba wiedzieć, do jakich prac będzie nam ono służyło. Najważniejsze w pracy stolarza jest to, aby cały jego osprzęt był wykorzystywany w sposób efektywny. W trakcie doboru maszyn warto skupić się nie na ilości funkcji, a na precyzji ich zastosowania w procesie obróbczym. Właśnie dlatego, dla naszych klientów oferujemy najlepsze rozwiązania w branży stolarskiej. Markowy sprzęt stolarski dopasowany do potrzeb klientów, łatwy w obsłudze, trwały i niezawodny przez lata — z każdym rokiem zyskujący na popularności. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzeby, przygotowaliśmy ofertę dla większych, jak i mniejszych warsztatów. U nas kupią Państwo niezbędne maszyny i urządzenia bez wychodzenia z domu.

Maszyny stolarskie Holzkraft i Holzstar - Niemiecka jakość w przystępnej cenie

Zapraszamy Państwa do wyboru maszyn niemieckiego pochodzenia. Marki HOLZKRAFT i HOLZSTAR są obecne na rynku od wielu lat. Oferują produkty w 98% bezawaryjne, które spełniają oczekiwania wszystkich naszych klientów. Właśnie dlatego je oferujemy. Dodatkowo oferty maszyn stolarskich niemieckich marek są na tyle rozbudowane, że nie sposób znaleźć klienta, który nie znajdzie u nas czegoś pod siebie..

Używane maszyny stolarskie

Nie posiadamy oferty używanych maszyn stolarskich. Wszystkie oferowane przez nas maszyny są w 100% nowe i posiadają deklaracje zgodności, odpowiednie certyfikaty, spełniają normy bezpieczeństwa, a ich serwis jest możliwy an każdym etapie po zakupie. Myśląc przyszłościowo, warto zdecydować się na zakup nowej maszyny, która będzie precyzyjna i trwała przez lata. Nasi klienci bardzo często wymieniają u nas używane maszyny stolarskie na nowe.

Pilarki

W ofercie ECI znajduje się różny przekrój pilarek. Posiadamy modele z posuwem, pilarki budowlane, warsztatowe, formatowe z podcinaczem. Dla bardziej wymagających posiadamy także pilarki o średnicy kół od 250 mm do 470 mm.

Frezarki dolnowrzecionowe

Z czym kojarzy Ci się dobry warsztat stolarski? Nam z precyzją, niezawodnością i jakością. Do tego celu potrzebna będzie Ci frezarka dolnowrzecionowa, która znajduje swoje miejsce w naszej szerokiej ofercie. To wyjątkowe urządzenie przeznaczone jest do wyrównywania, profilowania, czopowania. Dzięki zastosowaniu osłon frezarkami dolnowrzecionowymi można wykonywać również frezowanie krzywoliniowe.

Tokarki

Toczenie jest procesem, podczas którego maszyna za pomocą specjalnego noża lub freza, zbiera warstwy obracającego się materiału. Ten zaś, umieszcza się pomiędzy kłami wrzeciona i konika. W kolejnym etapie rozpoczyna się obróbka skrawaniem. Do tego celu należy dobierać zawsze odpowiednie narzędzia stolarskie. Prędkość, z jaką będziemy obrabiać drewno, ma znaczenie dla gatunku. Zakres obrotów oferowanych przez nas tokarek dla stolarzy zaczyna się od 0, a kończy na 3200 obr/min. Zakresy długości toczenia od 450 mm do 1185 mm. Tokarka do drewna to maszyna, która cieszy się ogromną popularnością wśród profesjonalistów.

Odciągi stolarskie

Idealne i niezbędne narzędzia do małych, średnich i dużych zakładów stolarskich. Ich zadaniem jest, odpowiednie odprowadzanie wiórów oraz poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy wszystkich operatorów maszyn.

Strugarki, Łuparki, urządzenia wieloczynnościowe i uzupełniające

Warto zatrzymać się na chwilę na naszej stronie, aby dokładnie przejrzeć ofertę, która jest bardzo szeroka. Przygotowaliśmy dla Państwa kompletny park maszynowy z zakresu stolarstwa amatorskiego i profesjonalnego.

Co wyróżnia nasze maszyny stolarskie na tle konkurencji?

Jako doświadczeni operatorzy wielu maszyn stolarskich, nasza oferta została uzupełniona o asortyment maszyn, narzędzi i urządzeń nie tylko najwyższej klasy producentów — ale i dostarczających Państwu funkcje, których brakuje w innych popularnych sprzętach. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze sprzęty posiadały funkcje i akcesoria, których brakowało Państwu w ofercie maszyn konkurencji. Dzięki stałej obserwacji rynku oraz ciągłemu poszerzaniu wiedzy na temat prężnie rozwijającej się branży przetwórstwa drzewnego — możemy zaskoczyć Państwa nie tylko ogromem wiedzy, ale i rozwiązaniami, które wyprzedzają Państwa oczekiwania — ponieważ Wy jesteście przed zakupem, a my mamy wiedzę na temat tego "Co będzie dla Was przydatne i cenne". Co nas wyróżnia? Nasze produkty dopasowane są zawsze do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Warto również wspomnieć, że używane maszyny dla stolarzy nie zawsze działają poprawnie (choć są dostępne w przystępnych cenach) i mogą powodować frustrację po zakupie. Sprzedaż poprzedniego użytkownika powinna dać nam do myślenia. Używane urządzenie w warsztacie, nie zawsze znaczy "dobre".

Maszyny na zamówienie

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niestandardową maszynę, która została dopasowana do indywidualnych potrzeb projektowych Państwa zakładu stolarskiego. W tym celu — zapraszamy zapoznania się z ofertą i do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy najlepszym dostawcą maszyn na specjalne zamówienie nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Każde dostarczane przez nas urządzenie do pracy w zakładzie stolarskim posiada instrukcję obsługi, dzięki czemu jest łatwe w obsłudze.

Decydując się na założenie własnego warsztatu stolarskiego, mogą Państwo potrzebować również wiertarki, która bardzo często przydatna jest podczas pracy z drewnem. Te również obejmują naszą sprzedaż.