Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 22 produktów.
Szlifierki, tarczowe, do płaszczyzn, taśmowe, do betonu, gładzi, tynków Szlifierki Taśmowe

SZLIFIERKA TAŚMOWO-TARCZOWA OPTI DBS 75

Brak opinii

Szlifierki taśmowe to urządzenia doskonale radzące sobie ze szlifowaniem drewna, metalu, usuwaniem rdzy, śladów po lakierze czy wykańczaniem powierzchni betonowych.

Posiadamy profesjonalne modele szlifierek taśmowych, umożliwiające ciągłą pracę przez długie lata. Jednym z najważniejszych czynników podczas doboru urządzenia jest prędkość posuwu taśmy. Ma to kluczowe znaczenie w szybkości i przede wszystkim jakości pracy. Duża precyzja pracy wymaga niskich obrotów, natomiast wysokie - wykorzystuje się gdy chcemy szlifować zgrubnie. Większość urządzeń posiada system odciągu pyłu, który powstaje w procesie szlifowania. Warto wybrać urządzenie, które będzie wyposażone w odciąg. Użytkownik dzięki temu, oszczędzi czas na sprzątanie, i w czysty sposób zeszlifuje wybraną powierzchnię. Szlifierki taśmowe różnią się od siebie wielkością. Należy dobrze dobrać taśmę szlifującą do urządzenia, tak aby nie była za mała, ani za duża. Do szlifierek taśmowych można dokupić specjalny statyw, za pomocą którego praca będzie odbywała się automatycznie.

Wszystkie urządzenia spełniają wymagania norm bezpieczeństwa oraz posiadają znak CE. Jesteśmy wiodącym dostawcą szlifierek taśmowych w Polsce i za granicą. Mnogośc oferowanych przez Nas produktów pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do potrzeb każdego klienta. Firma ECI istnieje na rynku Polskim od 1992 roku.