Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 17 produktów.

Plandeki zabezpieczające służą do zabezpieczenia ładunku na czas transportu.

Posiadamy plandeki zabezpieczające z korbą zwijająca, z tkanin różnego rodzaju, plandeki lekkie i ciężkie, przepuszczające powietrze i szczelne w 100%. W zależności od Państwa zapotrzebowania zaoferujemy odpowiednie rozwiązanie. Plandeki stosuje się zarówno na małych samochodach dostawczych typu bus, jak i w naczepach ciężarówek. Są stosowane również jako boczne ściany naczep tirów. 

W ofercie ECI znajdziecie Państwo takie rodzaje plandek zabezpieczających jak:

Plandeki na kontenery stalowe

Jesteśmy wiodącym dostawcą plandek przeznaczonych dla kontenerów, w których transportuje się różnego rodzaju materiały budowlane. Najczęstszym materiałem jest gruz, lub odpady budowlane, które bardzo często składają się z różnego typu pyłów. Nasze plandeki, ograniczają w 100% możliwość przemieszczania się transportowanych surowców.

Plandki zabezpieczające na wymiar

Wszystkie plandeki z naszej oferty, są szyte na miarę. Klient zamawiając, określa wymiar jaki potrzebuje. Oczywiście posiadamy kilka standardowych rozmiarów, jednak specjalizujemy się w wykonywaniu plandek zabezpieczających na różnego typu pojazdy, konstrukcje, kontenery i nietypowe rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!.