Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 18 produktów.

Przecinarka mieczowa EDB 480

Brak opinii

Piła diamentowa EDS 125

Brak opinii

Bruzdownica EMF 150

Brak opinii

Przecinarka jezdna LUX 350 N

Brak opinii

Przecinarka jezdna LUX 450 b

Brak opinii

Przecinarka jezdna LUX 500 b

Brak opinii

Przecinarka stołowa Masonry 500

Brak opinii

Przecinarka stołowa Masonry 750

Brak opinii

Piła diamentowa EDS 181

Brak opinii

Bruzdownica EMF 125

Brak opinii

Piła do cięcia i ukosowania ETR 230

Brak opinii

Bruzdownica EMF 180

Brak opinii

Stół do cięcia ETT 700 i ETT 1200

Brak opinii

Piła do cięcia ETR 350 / ETR 350P

Brak opinii

Przecinarki, urządzenia przeznaczone do cięcia różnego typu materiałów, różnym sposobem. Posiadamy maszyny zarówno ręczne, jak i ze statywem, czy specjalnie zaprojektowanym stołem do cięcie ( przecinarki stołowe).

W ofertę przecinarek (przecinarki mieczowe) wchodzą również pojedyncze modele znakomitych bruzdownic oraz pił do cięcia i ukosowania.

Przecinarki mieczowe to urządzenia wykorzystywane na wielu budowach, w trakcie różnego rodzaju remontów. Skutecznie przecinają różnego typu materiały budowlane: cegły, gazbeton, tworzywa sztuczne, drewno, materiały do izolacji. Są to narzędzie budowlane o lekkiej budowie i konstrukcji, co sprawia że są wyjątkowo łatwe w obsłudze i lekkie. Wszystkie przecinarki mieczowe z Naszej oferty posiadają niezawodny silnik produkcji niemieckiej, zapewniając tym samym długą jego żywotność. Niektóre modele przecinarek mieczowych wyposażono w funkcje takie jak: dmuchawa, ochrona przed kurzem, ergonomiczny uchwyt.

Piły diamentowe, urządzenia które w szybki sposób pomogą w pracach remontowo wyburzeniowych. Pracują w betonie, cegle oraz wielu innych materiałach. Umożliwiają pracę prostopadle, lub w kącie, który można regulować w większości modeli. Pracują na sucho oraz na mokro. Najczęstsze zastosowanie to cięcie w kamieniach, kamionce, glazurze, terakocie. Dzięki specjalnym akcesoriom można pracować bez udziału pyłu. Niektóre z modeli pił diamentowych, wyposażone zostały w zintegrowany system podawania wody.


Bruzdownice do wycinania bruzd w sufitach, ścianach, podłogach , najczęściej przed wykonaniem instalacji różnego typu. Użytkownik posiada możliwość regulacji ciętego rowka oraz ustawienie jego głębokości. Zgodnie z zapotrzebowaniem oferujemy różne wielkości bruzdownic dopasowane do Państwa potrzeb.

W naszej ofercie Przecinarek znajdziecie Państwo również nowej generacji przecinarki jezdne, umożliwiające solidną i funkcjonalną pracę. Nowej generacji - oznacza innowacyjne zastosowanie redukcji poziomu wibracji oraz tłumienia hałasu. Przecinarki jezdne ECI zostały stworzone tak, aby maksymalnie ułatwić wykonywanie cięcia w asfalcie oraz innych materiałach drogowych. Ramy oraz kierownice posiadają pochłaniacze wibracji które w dużej mierze tłumią nadmiar wibracji. Wyposażone w silniki spalinowe oraz pojemniki na wodę do chłodzenia podczas pracy.

Przecinarki stołowe, które również znajdują się w naszej szerokiej ofercie maszyn i urządzeń, zapewnią doskonałe wyniki w cięciu zarówno w stali jak i drewnie. Różnią się one tarczą, jej wielkością, długością cięcia, wysokością cięcia oraz blatem roboczym. W ofercie przecinarek stołowych znajdują się modele przeznaczone na tarcze diamentowe, modele z ruchomym blatem do pionowych cięć w cegle i kamieniu.

Ponadto w ofercie piła do cięcia i ukosowania, stół do cięcia i wiele innych ciekawych akcesori. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych przecinarek różnego typu, przeznaczonych do większości profesjonalnych prac.