Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 10 produktów.

Do czego służy sprężarka śrubowa?

Sprężarki śrubowe wykorzystuje się w często w przemyśle, na budowach, jak i w warsztatach, które korzystają ze sprężonego powietrza do różnych celów. Kompresory te można z powodzeniem stosować tam, gdzie sprężone gazy używane są na bieżąco lub np. w zakładach posiadających centralną instalację sprężonego powietrza zasilaną z kompresorowni. Kompresor śrubowy to najbardziej efektywna i wydajna sprężarka. W stosunku do  kompresorów tłokowych , praca "śrubówki" jest znacznie wydajniejsza, cichsza i tańsza w eksploatacji.

Jaki wybrać kompresor śrubowy?

Dla doboru odpowiedniego kompresora śrubowego kluczowe znaczenie ma jego zastosowanie. Pod uwagę należy brać zapotrzebowanie i wydajność wszystkich urządzeń, które mogą w danej chwili pobierać ciśnienie. Parametry, różniące poszczególne modele sprężarek śrubowych to pojemność zbiornika, moc silnika, wydajność, ciśnienie oraz jego zasilanie.

Jak zbudowany jest kompresor śrubowy?

Obracające się wewnątrz sprężarki śruby powodują zmniejszenie przestrzeni pomiędzy nimi przepychając gaz od wlotu do zbiornika. Konstrukcja sprężarki śrubowej pozwala osiągnąć nieduże rozmiary natomiast rozruch odbywa się płynnie i nie powoduje znacznych wibracji. Sprężarka śrubowa dodatkowo może być wyposażona w separator oleju lub osuszacz.

Gdzie kupić sprężarkę?

Współpracujemy z czołowymi producentami sprężarek. Większość modeli kompresorów dostępna jest z magazynów i może być wysłana w dowolne miejsce. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z naszym biurem handlowym ( kontakt ), które przedstawi ofertę i poinstruuje, jak dokonać zakupu. Na ogół kompresory nie wymagają przygotowania do pracy i po dostawie i odpakowaniu nadają się od razu do użycia. Należy się jednak zapoznać z instrukcją obsługi każdego urządzenia, która dostarczana jest wraz ze sprężarką.

Ile kosztuje sprężarka śrubowa?

Posiadamy w ofercie sprężarki w bardzo atrakcyjnych cenach w stosunku do ich jakości. Nie oferujemy Państwu chińskich, wadliwych i awaryjnych sprężarek, do których brakuje części zamiennych. Mamy urządzenia produkcji europejskiej a producenci posiadają własny serwis oraz opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Stabilna pozycja na rynku zapewnia, że nawet po wielu latach eksploatacji można będzie dokupić i wymienić wyeksploatowane części lub zlecić przegląd i serwis.