Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 2 produktów.

Szlifierka do renowacji EPF 1503

Brak opinii

Szlifierki do tynków to urządzenia, dzięki którym uzyskamy efekt gładkiej i równej powierzchni ściany naszego domu lub biura.

Tylko wydajne urządzenia sprawią, że efekt jaki uzyskamy będzie zadowalający. Firmy remontowe i budowlane powinny inwestować jedynie w sprawdzone i polecane przez profesjonalnych sprzedawców rozwiązania. Istnieją dziesiątki modeli szlifierek do tynków, jak zatem dobrać najodpowiedniejszą ?.

Do wydajnego i jakościowego szlifowania tynków zalecamy wybór szlifierki oscylacyjnej. Jest znakomitym elektronarzędziem do tego typu prac na równych i płaskich powierzchniach. Szlifierki oscylacyjne bez problemu docierają do narożników ścian, a jest to dość istotne. Stopa urządzenia - im większa, tym szybciej uporamy się z obróbką ściany. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia ze stopą od 185 do 230 mm. Szerokość szlifierek do tynków (szlifierek oscylacyjnych) wynosi od 90 do 115 mm. Ważna w doborze urządzenia jest ilość wykonywanych cykli, w zależności od modelu jest to od 10 000 do 25 000 na minutę. Istnieją modele w których można samemu zdefiniować liczbę cykli na minutę. Szlifierka do obróbki tynków, powinna być możliwie jak najmniejsza i lekka, tak aby nie męczyła dłoni, głównie w przypadku gdy mamy do wykonania dużą ilość pracy przy jej użyciu. Szlifierki te posiadają pojemnik lub worek na pył, dzięki czemu praca staje się czystsza.

Posiadając szlifierkę do gładzi, możemy wykorzystać ją również do prac z drewnem. Szlifuje deski, blaty, meble, drzwi itp.

Zamów profesjonalną szlifierkę do tynku i ciesz się wygodną pracą przez lata.