Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 30 produktów.
Zabezpieczenie ładunku, plandeki zabezpieczające, siatki, big bagi Siatki zabezpieczające

Przesłona, płot tenisowy

Brak opinii

Siatka ochronna, pozioma

Brak opinii

Siatka okrywająca na skrzynie, oko 45mm

Brak opinii

Siatka ochronna, pionowa - na rusztowania

Brak opinii

Osłona pomieszczeń, letnia

Brak opinii

Osłona pomieszczeń, zimowa

Brak opinii

Siatka okrywająca na skrzynię, oczka 100mm

Brak opinii

Tkanina kratowa

Brak opinii

Ścianka czołowa, zabezpieczająca

Brak opinii

Siatka na przyczepki samochodowe, oczka 20mm

Brak opinii

Siatka na przyczepki samochodowe, oczka 45mm

Brak opinii

Siatka węzłowa, oczka 50mm

Brak opinii

Siatka węzłowa, oko 20mm

Brak opinii

Siatki zabezpieczające, transport towarów, oddzielenie przestrzeni ładunkowej od pasażerskiej.

Siatki zabezpieczające spełniają kilka podstawowych, i jakże ważnych funkcji. Po pierwsze, zabezpieczają towary przewożone przyczepkami samochodowymi, na otwartej przestrzeni ładunkowej busa, czy większej ciężarówki. Po drugie, stosuje je się do oddzielania przestrzeni ładunkowej od pasażerskiej w pojazdach różnego typu. Trzecie, popularne zastosowanie siatek zabezpieczających to ochrona rusztowań budowlanych. Dzięki naszym siatkom zabezpieczającym, osoby przechodzące obok rusztowania, na którym budowlańcy zajmują się wymianą tynku, remontem budynków - nie będą narażeni na uderzenie spadającym elementem budowlanym. W dzisiejszych czasach, jest to podstawowy element ochronny wszystkich modeli rusztowań. Oferujemy profesjonalne siatki zabezpieczające dla rusztowań budowlanych, trwałe i niezawodne przez lata. Nie plączą się, wykonane są z wysokiej jakości materiału odpornego na uszkodzenia i promieniowanie UV. Nie straszne im temperatury poniżej 20 stopni, jak i powyżej 30.

Siatki zabezpieczające ładunki, posiadają gumowe linki wysokiej jakości wraz ze sznurkiem, umożliwiającym szybkie ich zaciąganie, unieruchamiając tym samym towar przeznaczony do transportu. Ta metoda, to jednocześnie zapewnienie przepływu świeżego powietrza, a nie wszystkie towary mogą być transportowane w 100% szczelności.

Oferujemy także profesjonalne siatki do zabezpieczeń pomieszczeń przed insektami. Niezwykle przydatne latem, kiedy owadów lata cała masa. Jest to idealna forma zabezpieczenia tarasu lub miejsca grillowego, oraz okien i drzwi. 

Siatki zabezpieczające, na wymiar!

Wszystkie oferowane przez ECI siatki zabezpieczające mogą być wykonane według wymiaru dostarczonego przez klienta.