Wagi, sklepowe, przemysłowe - nowoczesne, kontrola wlewu paliwa, GPS - ECI

Wagi, sklepowe, przemysłowe - nowoczesne, kontrola wlewu paliwa, GPS

Wagi, sklepowe, przemysłowe - nowoczesne, kontrola wlewu paliwa, GPS

Wagi to urządzenia ważne w każdym biznesie polegającym na sprzedaży produktów i usług.

Właściciele sklepów, hurtowni oraz magazynów muszą stosować odpowiednie modele wag narzucone przez przepisy polskiego i europejskiego prawa. Wagi to urządzenia które muszą spełniać całą masę odpowiednich norm, a także posiadać ważną legalizację. Każde urządzenie przechodzi co jakiś czas ponowną legalizację, w celu uzyskania zezwolenia na dalsze ich użycie.

Firma ECI od prawie 10 lat zapatruje duże firmy zajmujące się handlem hurtowym jak i detalicznym w wagi sklepowe i przemysłowe, elektroniczne i niezawodne.

Wagi przemysłowe: betonowe, stalowe, wzniesione, zagłębione, hakowe, paletowe, do ładowarek oraz pojazdów budowlanych (ciągniki, walce itp), do samochodów osobowych. Urządzenia posiadające systemy kontroli wlewu paliwa oraz śledzenia po GPS.

Wagi sklepowe dzielimy na siedem kategorii nadrzędnych: liczące, proste, precyzyjne, kalkulacyjne, pomostowe, etykietujące i paletowe. Częścią z nich można zarządzać sieciowo (poprzez internet), drugą część możemy ze sobą łączyć tworząc kategorie. Nowoczesne wagi sklepowe (elektroniczne) oferują szereg unikalnych funkcji jakich dawne wagi nie miały szans posiadać.


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017