Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 10 produktów.

Wagi, sklepowe, przemysłowe - nowoczesne, kontrola wlewu paliwa, GPS

Strona główna Wagi, sklepowe, przemysłowe - nowoczesne, kontrola wlewu paliwa, GPS

Wagi, sklepowe, przemysłowe - nowoczesne, kontrola wlewu paliwa, GPS

Wagi to urządzenia ważne w każdym biznesie polegającym na sprzedaży produktów i usług.

Właściciele sklepów, hurtowni oraz magazynów muszą stosować odpowiednie modele wag narzucone przez przepisy polskiego i europejskiego prawa. Wagi to urządzenia które muszą spełniać całą masę odpowiednich norm, a także posiadać ważną legalizację. Każde urządzenie przechodzi co jakiś czas ponowną legalizację, w celu uzyskania zezwolenia na dalsze ich użycie.

Firma ECI od prawie 10 lat zapatruje duże firmy zajmujące się handlem hurtowym jak i detalicznym w wagi sklepowe i przemysłowe, elektroniczne i niezawodne.

Wagi przemysłowe: betonowe, stalowe, wzniesione, zagłębione, hakowe, paletowe, do ładowarek oraz pojazdów budowlanych (ciągniki, walce itp), do samochodów osobowych. Urządzenia posiadające systemy kontroli wlewu paliwa oraz śledzenia po GPS.

Wagi sklepowe dzielimy na siedem kategorii nadrzędnych: liczące, proste, precyzyjne, kalkulacyjne, pomostowe, etykietujące i paletowe. Częścią z nich można zarządzać sieciowo (poprzez internet), drugą część możemy ze sobą łączyć tworząc kategorie. Nowoczesne wagi sklepowe (elektroniczne) oferują szereg unikalnych funkcji jakich dawne wagi nie miały szans posiadać.